1. Anasayfa
  2. Telehandler (Teleskobik Yükleyici)

Telehandler (Teleskobik Yükleyici)

Telehandler (Teleskobik Yükleyici)
Telehandler (Teleskobik Yükleyici) Kiralama Hizmeti

Telehandler (Teleskobik Yükleyici) kategorisinde, firmamız filosunda yer alan oldukça kaliteli ürün ve markalar tercih edilmekle beraber, bu ürünleri hizmet sırasında kullanacak olan tüm personelimiz de başarılı bir şekilde işlemleri gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde yer almakta olan tüm ürünlerimiz ve araçlarımız, bizden hizmet talebinde bulunmakta olan müşterilerimizi memnun etmek amacıyla kaliteli markalar tarafından ürünler, firma filomuza dahil edilmekte kalan ürünler ise dahil edilmemektedir. Bir takım kriterlere göre aldığımız ve filomuza eklediğimiz bu ürünler, siz değerli müşterilerimiz tarafından tamamen onaylanmakta ve takdir edilmektedir. Firmamız bünyesinde bu kategoride genel olarak MANİTOU isimli üretici tarafından üretilen ürünlere ait yükleyici ürünler kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Bu marka ürünler hem ithal olduğu için ekstra kaliteli ürünleri bünyesinde barındırmakta hem de dünya standartlarına uygun kaliteye sahip olarak müşterilerimize sunulabilmektedir. Telehandler (Teleskobik Yükleyici) alanında sizlerde hizmet almak ve kaliteyi yaşamak istiyorsanız firmamızla görüşebilir ve Telehandler (Teleskobik Yükleyici) başta olmak üzere ihtiyacınız olan diğer tüm ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamızın ilgili departmanı sizlere her türlü konuda olduğu gibi bu konuda da başarılı bir şekilde hizmet verecek ve işlemleri sağlatmış olacaktır.

Ürün Çeşitleri ve Marka Model Numaraları

14 Metre 4 Ton Teleskobik Yükleyici: Bu kategoride hizmet vermekte olan vinç çözümlerimiz bünyesinde ithal olarak piyasada bulunan, dünya otoriteleri başta olmak üzere tüm firmalar ve tüm müşteriler tarafından kalitesi kabul edilmiş bir marka olan MANİTOU isimli marka firmamız tarafından filoda yer edinmiş durumdadır. Firmamızda yer edinmiş olan bu marka ve model numaralı ürünlerimiz ile uzman personellerimiz ihtiyacınız olan tüm iş ve işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirecek ve çalışmalarınızı talep ettiğiniz sürede başarılı ve kaliteli bir şekilde tamamlamış olacaktır. Birçok farklı avantajı olan bu ürünlerin, ürün bazlı avantajlarına ek olarak firmamız tarafından sağlanan avantajları görmek ve incelemek için firmamızı araştırabilir, firmamızın operasyon bölümünde hizmet vermekte olan personellerinden detaylı olarak da bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

18 Metre 4 Ton Teleskobik Yükleyici:  Telehandler (Teleskobik Yükleyici) kategorisinde hizmet verirken tercih etmekte olduğumuz bir diğer ürünümüze ait markamız yine MANİTOU olarak bilinmekte ve karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünler başarılı bir şekilde işlem sağlatırken, buna ilave olarak yapılan her türlü çalışma sırasında güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışmalar sağlanabilmektedir. Firmamız bünyesinde yer almakta olan birçok işleme göre; firmamız personelleri eğitimlerini almakta ve çalışmaları başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Sizler de yapacağınız tüm işlemlere göre çalışmalarınızı gerçekleştirebilir ve süreci tamamlamak için çalışmalarınızı başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Firmamız her türlü hizmeti sırasında müşteri memnuniyetine önem vermekle beraber, aynı zamanda müşterilerimizi mutlu olarak hizmeti sonlandırma sürecini de oldukça önenmsemektedir.

Kullanılan Vinç Çeşitlerinin Avantajları Nelerdir?

14 Metre 4 Ton Teleskobik Yükleyici:  Bu kategoride hizmet vermiş olduğumuz iki adet üründen birisi olan bu metre ve tonaj bilgilerine sahip olan yükleyicimizin en büyük avantajı; ürünün 14 metrelik dikey eksende 4 tona kadar çıkabilen taşıma kapasitesinin olmasıdır. Bu ürün, bu özellikleri ile birlikte birçok farklı sektörde birçok farklı iş için tercih edilmekte ve firmamızdan talep edilmektedir. Sizlerde yapacağınız işlemlerde bu ürüne ihtiyaç duymanız ile birlikte, firmamız ile görüşebilir ve işlemleri başlatabilirsiniz.

18 Metre 4 Ton Teleskobik Yükleyici:  Kategoride hizmet vermekte olduğumuz süreç boyunca bir diğer ürün çeşidimiz ve bu markaya ait olan üretimlerden bir diğer model olan bu ürünün avantajı ise 18 metre yüksekliğe kadar yine aynı tonaja sahip olan ürünleri başarılı bir şekilde kaldırabilmekte ve taşıyabilmektedir. Böylece dikey eksende yapacağınız kaldırma, montaj, temizleme ve türevi işlemler için bu ürün gayet yeterli bir şekilde sizlere sunulacak ve işlemler başarılı şekilde gerçeklemiş olacaktır.

Ayrıca yukarıda belirtilen tüm ürünlerimiz sektörde hizmet vermekte olan rakip firmalara göre çok daha uygun fiyatlar ile bulunduğunuz konuma gönderilmekte ve ihtiyacınız olan tüm iş ve işlemler başarılı şekilde firmamızda görev yapmakta olan eğitimli personellerimiz tarafından sağlanmaktadır. Firmamız bünyesinde yapabileceğiniz her türlü işlemde, öncelikle uygun maliyet oranları ve yüksek kalite prensibi mevcut olmaktadır. Bu ilkelerden sonra ise firmamızdan mutlu olarak ayrılmanız bizim tüm iş sürecinde dikkate aldığımız unsurların başında gelmektedir.