1. Anasayfa
  2. Kamyon Üstü Sepetli Platformlar

Kamyon Üstü Sepetli Platformlar

Kamyon Üstü Sepetli Platformlar
Kamyon Üstü Sepetli Platformlar

Kamyon üstü sepetli platformlar, günümüzün artan sektörel ihtiyaçları doğrultusunda birçok farklı iş sırasında ihtiyaç olabilen, teknolojinin bizlere sunmuş olduğu yegane çözümlerden birisidir. Her türlü binaya, yapıya, ortama uygun şekilde sepet uzunluğu olan bu platformlar; müşterinin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanıp iş için görevlendirilmektedir. Kamyon üstü sepetli platformlar, bu hizmeti tercih eden kişilere birçok farklı avantaj sağlamaktadır. Tüm işletme maliyetleri firmaya ait olan bu tür ürünlerde, hizmeti satın alan kişi tek ücret karşılığında dilediği zaman aralığında yapması gereken işi yapması için platformları kiralayabilmektedir. Genel olarak büyükşehirlerde ve yapılaşmanın çok daha fazla olduğu yerlerde bu tür ihtiyaçlar fazla olsa da her türlü işte bu tür platformların gerekliliğinden ötürü ülkemiz geneli bu platformlar herkes tarafından her iş sırasında tercih edilebilmektedir.

Kamyon üstü sepetli platform çeşitleri, genel olarak iş sırasında ihtiyaç olunan bom uzunluğuna göre belirlenmektedir. Yapının bulunduğu sokak, yapının bulunduğu lokasyon, yapının yüksekliği, yapının şekli ve diğer birkaç parametreye göre platform tercihi değişiklik gösterebilmektedir. Kamyon üstü sepetli platformlara ihtiyacı olan kişilerin tarafımıza ulaşmaları ve bu bilgileri bize vermeleri gerekmektedir. İşin ve yapının mevzut özelliklerine göre size en uygun platform tercihi söylenecek ve uzman ekipler tarafınıza yönlendirilmiş olacaktır. Kamyon üstü sepetli platform uzunlukları, 20 metre, 27 metre, 37 metre, 42 metre, 45 metre, 47 metre, 51 metre, 57 metre, 63 metre, 70 metre, 72 metre ve 75 metre arasında olmaktadır. Çözümlerimiz arasında bulunan en düşük uzunluğa sahip kamyon üstü sepetli platformumuz 20 metre uzunluğunda, en uzun kamyon üstü sepetli platformumuz ise 75 metre olarak sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle tercihinize göre ya da iş ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Diğer firmalara ve rakiplerine göre çok daha geniş bir yelpazeye sahip olan firmamız, her türlü yapı için uygun olarak platform üretimi yapmakta ve geniş yelpazeye sahip olan birbirinden farklı uzunluklara sahip sepetli platformları ile hizmet sağlamaktadır. Çeşidin çok olması ve her yapıya uygun ürüne sahip oluyor olmamız, firmamızı tercih edilenler arasında zirveye taşımaktadır. Bu nedenle birden fazla yapıda kamyon üstü sepetli platform ihtiyacı olan kişilerin bizi tercih etmesi, ileride daha büyük yapılarda oluşacak ihtiyaçlar için farklı firma arayışı içine girmesine engel olacaktır.

Ürün çeşidinin çok olması, her türlü yapıya uygun uzunlukta kamyon üstü sepetli platformun yer alıyor olması beraberinde uzman ekip ihtiyacını da doğurmuştur. Bünyemizde hizmet veren tüm ekibimiz gerekli eğitimleri almış, size ait iş ve yapılara kendi işi ve mülküymüş gibi özen göstererek hizmet vermektedir. Hizmet içi eğitimlerle uzmanlaşan ekibimiz, ihtiyacınız olan tüm platformları profesyonel bir şekilde yönetebilecek bilgi birikimine sahip olarak sizlere yönlendirilmektedir. Böylece vermiş olduğumuz tüm işler profesyonel ekibimiz tarafından başarılı bir şekilde yürütülmekte ve tamamlanmaktadır.

Kamyon üstü sepetli platformlar, birden fazla özelliğe sahip olarak karşımıza çıkabilmektedir. Genel olarak işler sırasında elektrik ihtiyacı olmasından dolayı sepetlerde elektrik prizi bulunmakla birlikte sepetler işlevsel olarak tasarlandığı için çalışan güvenliğini riske atmayacak şekilde sepetlerin bazı bölümleri değişebilmekte ve daha rahat bir çalışma ortamı sağlayabilmektedir. Sepetlerde olan elektrik prizleri sayesinde, elektrik erişiminin mevcut olmadığı yüksekliklerde de başarılı bir şekilde elektrik ulaşımı mevcut olmaktadır. Böylece işin tamamlanması için ekstra engellerin ve sorunların önüne firmamızca geçilmiş olmaktadır. Ayrıca; sepetin bazı bölümlerinin çıkartılması ya da değiştirilmesiyle birlikte de büyük hacimli işler sırasında çalışanlar çok daha rahat montaj veya tamir işlemini yapabilmektedir. Böylece hem zaman kazanılmakta hem de olası sorunların önüne geçilebilmektedir. Bu tarz seçeneklerin her platformda olmadığını belirtir, firmamızın hem değerli müşterilerini hem iş güvenliğini hem de çalışan güvenliğini en üst düzeyde tuttuğunu hatırlatırız. Verilen iş başlangıcından sonuna kadar hizmet belirtilen sürede tamamlanmaktadır. Hem zamandan kazanmak hem de profesyonel çözümler ile işlerinizi gerçekleştirmek isterseniz Kamyon üstü sepetli platformlar alanında yıllardır hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firmamız başta Kamyon üstü sepetli platformlar olmak üzere diğer tüm çözümleriyle birlikte sizlere hizmet vermeyi, bir görev bilinci haline getirmekte ve bilmektedir. Sizler de ürünlerimizi incelemek ve fiyat bilgisi almak için tarafımıza ulaşım sağlayabilirsiniz.