1. Anasayfa
  2. Kamyon Üstü Sepetli Vinçler

20 Metre Sepetli Vinç

20 Metre Sepetli Vinç
Boğaziçi Vinç 20 Metre Sepetli Vinç Kiralama Platform

Günümüzde binlerce farklı vinç çeşidi bulunmasına rağmen kaliteli olarak bünyemizde bulunan ve birçok firma tarafından sürekli talep edilen 20 Metre Sepetli Vinç, ihtiyaçlarınızda başarılı çözümleriyle karşınızda olan firmamız tüm ihtiyaçlarınızı başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz lokasyonda işinizi kolaylaştırmak için hazır olacak çözümlerimiz Kamyon Üstü Sepetli Platformlar arasında en çok tercih edilen çözümlerden birisidir. Sepetli vinç ürünlerimiz arasında en kısa uzunluğa sahip olan bu ürünümüzün kendine göre birçok farklı avantajı bulunmaktadır. Öncelikle 20 Metre Sepetli Vinç hizmetimizi sizlere sunmak adına ürün bir kamyonet üzerine inşa edilmiştir. Kamyonet olarak hizmet vermesi nedeniyle de İstanbul içi hem Anadolu yakası hem de Avrupa yakası ulaşım süreleri oldukça kısalmıştır. Çünkü; bu ürün kamyonet üzerine inşa edildiği için 2.köprüden geçişlerinde herhangi bir sorun olmamaktadır. Böylece vinç hangi yakada olursa olsun sizin bulunduğunuz yakaya kısa bir süre içerisinde geçiş yapabilmektedir. Şehir trafiğinden etkilenmeden, zamanla yarışarak tarafınıza gönderdiğimiz vinç ve uzman ekibimiz mevcut sorunlarınızı gidermek adına size geniş yelpazeye sahip çözümler üretecektir.

20 Metre Sepetli Vinç hizmeti verirken kullanmış olduğumuz vincin markası ENS 20 Metre olarak bilinmektedir. Sektörde kendini kanıtlamış, herhangi bir soruna sebebiyet vermeyecek kalitede olan bu marka vinçlerle birlikte başarılı, hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet sağlamaktayız. Sağlamış olduğumuz hizmetlerle birlikte birçok kişi tarafından talep gören ürünlerimiz, uzman personeli ile sürekli ön plana çıkmaktadır.

Kamyon üstü sepetli platformlarımızdan en küçük çözüm ortağımız olan 20 Metre Sepetli Vincimiz birçok farklı sektör tarafından sıklıkla tercih edilmekte ve birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Genel olarak kullanılan alanlar arasında; reklamcılar, çelik konstrüksiyon işi yapan kişiler, inşaat ve bina dış cephe işi ile uğraşanlar, tabela hizmeti veren reklam şirketleri, aydınlatma işi ile ilgilenen kişiler, film şirketleri ya da reklam çeken bazı firmalar, dış cepheyle ilgili işler yapan kişiler ve  İnşaat firmaları yer almaktadır. Sektörde çok fazla tercih edilen ürünlerimiz saymış olduğumuz bu sektörler dışında da tercih edilebilmektedir. Bu nedenle yapmak istediğiniz işi, vince olan ihtiyaç sürenizi ve diğer tüm bilgileri tarafımıza ileterek size en uygun teklifi ve en uygun çözüm ortağımızı iletmemizi sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm vinç çözümleri firmamız bünyesinde bulunmaktadır.

20 Metre Sepetli Vinç sektöründe hizmet veren aracımızın kamyonet tipi olduğunu, bu nedenle yakalar arası ulaşımının oldukça kolay olduğunu sizlere iletmiştik. Bu anlamda; iki yakada da iş yapmak isteyen kişiler için de uygun bir çözüm olarak karşımıza çıkan bu vincimiz dilediğiniz zaman kullanıma hazır olacak şekilde uzman kadrosu ile tarafınıza gönderilmektedir. Oluşabilecek yoğunluk ve ürünün çok fazla tercih ediliyor olmasından dolayı tarafımıza ulaşıp bilgi almanız gerekmektedir. Tarafınıza ürünle ilgili tüm detaylar iletilerek bilgi verilecektir.

20 metrelik olan kamyonet tipi vincimizin yeterli gelmeyeceği durumlarda vinç kadromuzun çok fazla geniş olmasından ötürü diğer vinçlerimizi hızlı bir şekilde bulunduğunuz lokasyona yönlendirebilmekteyiz. Böylece farklı arayışlar içine girmeden firmamızla vinç ihtiyacınız olan her alanda çözüm sağlayabilmekteyiz. Size yönlendireceğimiz vinç seçilirken, mutlaka yapmak istediğiniz iş, işin süresi, işin yapılacağı alan ve yapının yüksekliği gibi bilgileri mutlaka bizlere iletiyor olmanız gerekecektir.

Vinç sektöründe ihtiyaçları başarılı bir şekilde karşılayan 20 Metre Sepetli Vinç firmamızın en küçük ama en işlevsel vinç çözümleri olarak görünmektedir. Özellikle büyükşehirlerde sokakların dar olması, park sorununun olması, manevra alanın kısıtlı olması gibi nedenlerden dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Ancak yapının çok yüksek olması ya da yapılacak olan iş hacminin kilogram cinsinden fazla olmasından dolayı farklı vinç çözümleri de kişiye yönlendirilebilmektedir. Bu  doğrultuda, dilediğiniz tüm vinç çözümleriyle firmamız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Kaliteli vinç çözümlerimizle  Kamyon üstü sepetli platformlar başta olmak üzere diğer tüm vinç ihtiyaçlarınızda sizlere hizmet edip, sizleri mutlu etmekten gurur duymaktayız. Diğer tüm vinç çözümlerimiz için firmamıza ulaşabilir ve bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. 20 metrelik  sepetli vincimizin yanı sıra 75 metreye uzunluğa kadar çıkabilen vinç çözümlerimiz bulunmaktadır. Böylece tüm ihtiyaçlarınız için bizleri tercih edebilir, tüm ihtiyaçlarınızda firmamızda tüm bakımları yapılmış, herhangi bir sorunu bulunmayan vinçler ile çalışabilirsiniz.

DingliTerexGrove