1. Anasayfa
  2. Kamyon Üstü Sepetli Vinçler

47 Metre Sepetli Vinç

47 Metre Sepetli Vinç
47 Metre Sepetli Vinç Kiralama Hizmeti

47 Metre Sepetli Vinç

47 Metre Sepetli Vinç, sektörde oldukça fazla kişi tarafından takip edilmekte ve iş yapmak için tercih edilmektedir. Birçok farklı alanda ve birçok farklı yapıda kendi başarısını kanıtlamış olan bu vinç, marka olarak ENS 47 isimli marka ve model numarasına sahip olmaktadır. Bu ürünleri kullanırken herhangi bir sorun olmamakta ve yapılacak olan tüm işler güvenli bir şekilde sürdürülmektedir. 47 metrelik uzunluğu ile sepetli vinç kategorisinde dikkat çekici boyutlarda olan bu vinç, özellikle şehirde bulunan yüksek binaların başlıca tercihleri arasında yer almaktadır. Bu ürünleri kullanarak mevcut işlerini kısa sürede çözdüren ve tamamlatan müşterilerimiz bir dahaki iş taleplerinde direk olarak firmamıza ulaşmaktadırlar. Müşteri memnuniyetinin bir göstergesi olan bu davranış, firmamızı oldukça mutlu etmekte ve hizmetlerin sayısını artırmak için kamçılamaktadır.

47 Metre Boyunda Sepetli Vinç

47 Metre Sepetli Vinç, firmamızda vermiş olduğumuz vinç hizmetlerinde orta grup vinçler arasında yer almaktadır. 47 metrelik vinç haricinde 75 metre boyuta kadar ulaşabilen vinçlerimizde bulunmaktadır. Bu vinçler sayesinde müşterilerimiz tüm ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde giderebilmektedir. Ayrıca bu vinçlerin sepetlerinde bulunan demirlerin çeşitli şekillerde hareket edebilmesi nedeniyle ağır malzemelerin taşınması ve yapılara balkon vb. bölümlerden nakliyesi de başarılı bir şekilde olmaktadır. İş ve işçi güvenliğini de bir kenara atmadan yapmış olduğumuz bu yenilikler müşteriler tarafından yakından takip edilmekte ve değerlendirilmektedir.

47 Metre Sepetli Vinç Hangi Şehirlerde Mevcut?

Firmamız bünyesinde hizmet vermekte olan 47 Metre Sepetli Vinçlerimiz, ülkemizin dört bir yanında başarılı bir şekilde hizmet verebilmektedir. Öncelikle İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası olmak üzere dilediğiniz şehirde başarılı bir şekilde vinç hizmeti verilmektedir. Böylece birçok firmada bulunmayan bu devasa vinç çözümlerini başarılı bir şekilde sağlatabilir ve tercih edebilirsiniz. Kullanmış olduğumuz vinçler, Edirne’den Kars’a, Hatay’dan Sinop’a kadar tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Uzman ekibimiz uzun mesafede de sizlerin yanında olarak, dilediğiniz işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. 47 Metre Sepetli Vinç başta olmak üzere diğer çözümlerimizi de dilediğiniz şehirdeki projeleriniz için talep edebilir ve projelerinizde kullanabilirsiniz.

47 Metre Sepetli Vinç, Sepetinde Elektrik Prizi Mevcut Mudur?

Vermiş olduğumuz hizmetlerde, vinçlerimizin sepetleri ve yapısı firmamızca tekrardan düzenlenmiş ve tasarlanmıştır. Uzman ekibimiz tarafından yapılan bu değişiklikler ile birlikte artık sepetlerimizde elektrik prizi bulunmaktadır. Bu avantajın var olmasıyla birlikte, hizmet alan kişiler artık ekstra kablo ve ürün maliyetlerinden de kurtulmaktadır. Sizlerde yapacağınız iş sırasında elektrik prizine ihtiyaç duyuyorsanız firmamızı tercih edebilir ve bilgi alabilirsiniz. 47 Metre Sepetli Vinç başta olmak üzere diğer tüm vinçlerimizde elektrik prizi bulunmakta ve aktif olarak çalışmaktadır.

47 Metre Sepetli Vinç İçin Fiyat Teklifi Nasıl Alabilirim?

47 Metre Sepetli Vinçlerimiz için fiyat teklifi almanız oldukça kolaydır. Gerek internet sitemiz üzerinden gerekse de telefon numaralarımız üzerinden vereceğiniz birkaç bilgi sonrasında fiyat tekliflerimizi sizlere ulaştırıyor ve sonrasında da talep etmeniz halinde ilgili vinçlerimizi tarafınıza uzman ekibimizle birlikte gönderiyoruz. Vinçlerle ilgili fiyat teklifi almak için bizlere vermeniz gereken bilgiler;

  • Vinç kiralama talebinizin nedeni,
  • Vinç kiralama talebinizin ne kadar bir süre gerektiği,
  • Vinç kiralama hizmetinizin farklı şehirde ya da ilçede de devam edip etmeyeceği,
  • Vinçte olmasını istediğiniz özel ayrıcalıkları,
  • Vinç tarafından yapılacak işin türü, şekli,
  • İş yapılacak olan binanın uzunluğu, cinsi, genişliği ve sokak bilgisi,

gibi bilgileri belirtmeniz halinde finans ekiplerimiz tarafından sizlere fiyat teklifi verilecektir. Böylece sizlerde fiyatları öğrenip, hizmeti alıp almayacağınız hakkında fikir sahibi olabileceksiniz.

47 Metre Sepetli Vinç İçin Fiyat Teklifi Kaç Gün Geçerlidir?

Mevcut enflasyon oranları, yakıt kalemlerindeki dalgalanma ve döviz kuru hareketliliği gibi nedenlerden ötürü verilen fiyatlar kısa süre içerisinde değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle almış olduğunuz fiyat teklifinin çok fazla uzun süreli olmadığını biliniz ve tercihinizi ona göre yapınız. Eğer uzun süre önce teklif alıp, sonrasında aynı fiyat üzerinden işlemlerinizin gerçekleşeceğini düşünüyorsanız yanılma ihtimaliniz çok yüksek, firmanın finans departmanı ile tekrar görüşmeniz ve 47 metre sepetli vinç ihtiyacınız için tekrardan fiyat teklifi almanız gerekmektedir.

DingliTerexGrove