1. Anasayfa
  2. Makaslı Platformlar

8 Metre Makaslı Platformlar

8 Metre Makaslı Platformlar
Boğaziçi Vinç 8 Metre Makaslı Platform Kiralama Hizmeti

8 Metre Makaslı Platform Modelleri Nelerdir?

8 Metre Makaslı Platformlar birçok farklı markaya sahip üretici tarafından firmamız bünyesine dahil edilmiştir. Firmamız bünyesinde bulunan markalar arasında DİNGLİ, SİNEBOOM, HAULOTTE, ELS, ZOOMLİON, GENİE ve JLG gibi markalar yer almaktadır. Bu markalar dünya genelinde tüm ülkelerdeki firma sahipleri tarafından talep edilen ve tercih edilen platform markaları arasında yer almaktadır. Bu nedenle sizler de bu ürünleri kullanarak başarılı sonuçlara ulaşabilir ve çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız her türlü işlemde firmamızdan destek talep ederek, çalışmalarınızı gerçekleştirebilir ve işlemlerinizi başarılı bir şekilde sağlayabilirsiniz.

8 Metre Makaslı Platform Platformların Kullanım Alanları Nelerdir?

8 Metre Makaslı Platformlar genel olarak yüksek alanlarda iş veya işlem yapacak olan kişiler için üretilmekte ve kiralama talepleri bulunmaktadır. Bu platformlar genel olarak oldukça yaygın olarak tercih edilmekte ve işlemler sağlanmaktadır. Sizlerde yapacağınız her türlü işlem ve ihtiyacınız olan tüm platform süreçlerinde bu tür işlemleri başarılı şekilde sağlayabilirsiniz. Bu platformlar gerek kurum içinde gerekse yapıların dışında yapacağınız her türlü alanda başarılı bir şekilde hizmet sağlamaktadır.

8 Metre Makaslı Platform Platformların Avantajları Nelerdir?

8 Metre Makaslı Platformların birçok farklı avantajı bulunmaktadır. Öncelikle hem yerli hem de ithal üretimlerin çokça olduğu bu platformlar, firmamızda en kaliteli üretici firmalardan alınmış ve firmamız envanterine dahil edilmiştir. Firmamızda bulunan 8 Metre Makaslı Platformların tümü ile asansörlere binebilir ve dar kapılardan geçiş sağlayabilirsiniz. Bu iki avantajın oldukça önemli olmasıyla birlikte ayrıca platform toplamda 6+2 metrelik BOOM sisteminden oluşmaktadır. Bu nedenle 8 metre uzunluğu ve 76 santimetre genişliği ile kullanım kolaylığı açısından oldukça büyük avantajları kiralama yapan müşterilerine sağlamaktadır.

8 Metre Makaslı Platformlar Hangi Renk Üretilmektedir?

8 Metre Makaslı Platformlar genel olarak üretici firmaya bağlı olarak farklı renklere sahip olabiliyor olsa da firmamız bünyesinde bulunan bu uzunluğa sahip olan makaslı platformlar genel olarak kırmızı, turuncu ve sarı renklerden yada bu renklerin türevlerinden oluşmaktadır. Anlık olarak müsaitliği olan ürün tarafınıza gönderileceği için hangi renk bir ürünün tarafınıza geleceği bilgisini sadece kiralama yaptığınız sırada öğrenmeniz mümkün olabilecektir.

8 Metre Makaslı Platformlar İthal Midir?

8 Metre Makaslı Platformlar arasında DİNGLİ, SİNEBOOM, HAULOTTE, ELS, ZOOMLİON, GENİE ve JLG gibi marka ve modeller yer almaktadır. Bu ürünlerin tümü ithal ürün olarak karşımıza çıkabilmektedir. Tercih edeceğiniz tüm bu marka ve modele sahip olan ürünler ile başarılı şekilde hizmet sağlayabilir ve çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu ürünlerin hepsi sektörde kendisini kanıtlamış oldukça kaliteli ve başarılı ürün grupları arasında yer almakta ve bulunmaktadır.

8 Metre Makaslı Platformlara Güvenebilir miyim?

8 Metre Makaslı Platformlar alanında başarısını kanıtlamış ürünler olarak bilinmektedir. Ayrıca bu ürünlerin bakımları ve periyodik kontrolleri alanında uzman personellerimiz tarafından sağlandığı için kiralama süresi boyunca herhangi bir sorun yaşamadan işlemlerinizi tamamlayabilir ve çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu ürünler uzun yıllar boyunca sorun çıkarmadan sizlere hizmet verebilecek kadar kaliteli altyapıya sahiptir. Bu altyapı ile alanında uzman personelimizin bilgi ve beceri birikimi de göz önüne alındığında güvenli olarak kullanabilmeniz için herhangi bir engel bulunmuyor.

8 Metre Makaslı Platformları Kullanan Personeller Eğitim Alıyor Mu?

8 Metre Makaslı Platformlar genel olarak kiralama sırasında sadece ürünle birlikte kiralama işlemi sağlanıyor. Ancak bu ürünleri uzman personel ile birlikte kiralamayı talep ettiğinizde firmamız gerekli aksiyonu mevcut müsaitlik durumuna göre alabilmektedir. Bu ürünleri kullanan, bakımlarını yapan ve sizlere tanıtan tüm personelimiz ürünle ilgili tüm eğitimleri almış durumda. Bu nedenle aklınıza gelen her türlü soruyu muhatap olduğunuz personelimize aktarabilirsiniz. Personelimiz sizlere büyük bir zevkle bilgi verecek, sizleri yönlendirecek ve mevcut ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde gidermiş olacaktır.

8 Metre Makaslı Platformlar Kaç Saat Hizmet Verebiliyor?

8 Metre Makaslı Platformlar, üretim firmalarına bağlı olarak oldukça uzun saatler herhangi bir duraksama yaşamadan mevcut işlemlerinizi sağlamak adına hizmet verebilmekte ve sizlere kaliteli hizmetin tüm imkanlarını sunabilmektedir. Sizlerde yapacağınız kiralamalarda ürünlere ait tüm teknik bilgileri firmamızın ilgili departmanında çalışan ve görev yapan uzman personelden öğrenebilir ve tercih edeceğiniz markayı buna göre belirleyebilirsiniz.

DingliTerexGrove