1. Anasayfa
  2. Mobil Vinçler (Teleskobik)

Mobil Vinçler (Teleskobik)

Mobil Vinçler (Teleskobik)
Boğaziçi Vinç - Mobil Vinçler (Teleskobik) Kiralama Hizmeti

Mobil Vinçler (Teleskobik) birçok farklı sektörün ihtiyaç duymuş olduğu vinç kiralama hizmetlerinde kullanılan araçlar olarak bilinmektedir. Şirketimize ait araç filomuzda birbirinden farklı birçok vinç yer almaktadır. Bu vinçlerin detaylarına hem bu makalemizden hem de sitemizde yayınlamış olduğumuz diğer içeriklerden başarılı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı tonajlara sahip, birbirinden farklı BOM sistemlerine sahip olan bu vinçlerle birbirinden farklı, birbirinden değişik sektörlere ait hizmetler başarılı bir şekilde verilmektedir. Sizlerde sektöre ait gelişmeleri takip eden, belirli periyotlarla ekipleri tarafından vinçlerin bakımını sağlatan, iş sağlığı ve güvenliğine çokça dikkat eden, sürekli filosuna yeni araç katan ve müşteri memnuniyetini düşünen bir vinç kiralama firması ile çalışmak istiyorsanız, firmamıza ulaşabilir ve detayları öğrenebilirsiniz. Tarafımıza ileteceğiniz bazı bilgiler doğrultusunda ekibimiz sizlere vinçlerle ilgili bilgi verecek, bunun haricinde vinç kiralama hizmetlerine ait oldukça uygun fiyatlarımıza da erişmiş olabileceksiniz.

Mobil vinç kiralama hizmetleri sektöründe vermiş olduğumuz sayısız hizmet, göstermiş olduğumuz inanılmaz uygun fiyat politikası, sağladığımız mutlu müşteri sayısı ve yapılan iş bakımından zirveye oynayan bir firma olmaktayız. Aşağıda bulunan vinç çeşitlerimizin yanı sıra oldukça kaliteli birçok farklı araç filomuzda yer almaktadır. Filomuzdaki araçları görmek, vermekte olduğumuz hizmetleri tanımak ve size uygun olan çözüm hizmetlerimizle ilgili olarak bilgi almak istiyorsanız; firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Mobil Vinçler (Teleskobik) sektöründe öncü olan firmamız, tüm ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayacaktır.

90 Tonluk Mobil Vinç

Mobil vinç filomuzun en düşük tonaja sahip olan bu mobil vincimiz, sektörde kendini kanıtlamış vinç sistemleri ile donatılmıştır. Her türlü alanda başarılı bir şekilde hizmet vermekte olan bu vincimizin uygun fiyat ve uzman personel ile kiralamak için bizlere ulaşabilirsiniz.

120 Tonluk Mobil Vinç

Birçok devasa denebilecek boyutta ürünün kaldırılması, nakliyesi ve transferi konusunda başarılı kabiliyetler sergileyen bu mobil vincimiz, oldukça farklı sektörlere aynı anda hitap edebilmektedir.

160 Tonluk Mobil Vinç

Mobil Vinçler (Teleskobik) hizmeti vermekte olan firmamıza ait bu mobil vinç LİEBHERR LTM 1160marka ve model numaralı vinç sistemini kullanmaktadır. 60 Metre Ana Bom ve 22 Metre JİB BOOM sistemi ile sektörde adını duyurmuş olan bu vincimizi kiralamak için ihtiyacınız olan işleri bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

200 Tonluk Mobil Vinç

200 Tonluk bu mobil vincimiz, LİEBHERR LTM 1200 marka ve model numarasına sahip olan bir vinç sistemidir. Diğer birçok vinç sistemine göre avantajı olan bu marka ve model, 72 metre ana BOM ve 36 Metre JİB BOOM teknolojisi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlerde Mobil Vinçler (Teleskobik) hizmeti almak istiyorsanız, firmamıza ivedi olarak iletişim kurabilirsiniz. Sizlere hizmet vermek için bekleyen onlarca kişilik uzman ekibimiz sizi büyük bir memnuniyetle karşılayacaktır.

220 Tonluk Mobil Vinç

Ara sınıf olarak değerlendirilebilecek tonaj değerine sahip olan bu mobil vinç, birçok kişi tarafından tercih edilmekte ve mutlu müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. 220 Tonluk mobil vinç sistemimiz bünyesinde barındırmış olduğu uzman ekiplerle birlikte çalışmakta ve hizmet vermektedir. Dilediğiniz adreste dilediğiniz zaman diliminde konumlanacak olan mobil vincimiz hakkında bilgi almak için firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

250 Tonluk Mobil Vinç

LİEBHERR LTM 1250 marka ve model numarasına sahip olan bu mobil vincimiz ise 250 tonluk bir taşıma kapasitesine sahiptir. Bu devasa vincimiz 72 Metre ana BOM ve 34 Metrelik JİB BOOM teknolojisine sahiptir. Böylece zorlu alanlarda bile yük taşıma ve transferi konusunda başarılı hizmetler verebilmektedir.

300 Tonluk Mobil Vinç

Filomuzda bulunan bu vinç modelimiz, GROVE GMK 6300 L marka ve model numarasına sahip olmaktadır. Filomuzda bulunan en ağır tonaja sahip mobil vincimiz, birçok farklı sektör tarafından tercih edilmektedir. 80 Metre Ana BOM ve 37 Metre JİB BOOM sistemine sahip olan bu mobil vinç, ağır sanayi ve benzer sektörlerin ihtiyacını çokça gidermektedir. Sizlerde 300 ton civarında bir işlem için mobil vinç talep ediyorsanız, firmamızla iletişim kurabilir ve detayları öğrenebilirsiniz. Mobil Vinçler (Teleskobik) sektöründe öncü olan firmamız, tarafınıza tüm bilgileri detaylı olarak iletecektir.