1. Anasayfa
  2. Kamyon Üstü Sepetli Vinçler

72 Metre Sepetli Vinç

72 Metre Sepetli Vinç
72 Metre Sepetli Vinç Kiralama Hizmeti

72 Metre Sepetli Vinç hizmetimiz, birçok firmada bulunmayan sektör içinde devasa olarak nitelendirilebilecek vinç çeşitlerimiz arasında yer almaktadır. RUTHMANN 72 marka ve model numarasına sahip olan sepetli vincimiz gerek şehir içinde gerekse şehirler arası ihtiyaçlarınızda başarılı bir şekilde çözüm ortağınız olarak sizlere destek vermektedir. Filomuzda bulunan diğer vinç hizmetlerimize göre çok daha uzun metrelere sahip olan ve denge kabiliyeti olarak da başarılı olan bu vincimiz uygun fiyat, yüksek kalite prensibine göre hizmet vermektedir. Sizler de, uygun maliyetle tecrübe gerektiren tüm işlerinizi firmamızın sahip olduğu uzman kadromuza yaptırabilir ve memnun bir şekilde hizmeti sonlandırabilirsiniz.

Firmamızın filosu günden güne gelişmekte ve yeni vinç sistemleri eklenmektedir. Birçok firmada bulunmayan kalitede ve sayıda vinç sistemi bulunan firmamızın bünyesinde oldukça kalabalık bir ekip yer almaktadır. Ekibimizde bulunan her bir personel, sektörde bilgi ve becerisi yüksek kimseler tarafından hizmet içi eğitimlere tutulmuş olup 72 Metre Sepetli Vinç kullanımı, yönetimi ve yönlendirilmesiyle ilgili olarak yüksek beceriye sahip olmaktadır. Sizler de sektörel ihtiyaçlarınızda firmamıza ulaşıp, başta sepetli vinç çözümleri olmak üzere diğer tüm çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. 72 Metre Sepetli Vinç çözümlerimizi diğer çözümlerimizden ayıran genel faktör her zaman sepetli vincin uzunluğu olarak karşımıza çıkmaktadır. Mevcut ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra kaç metrelik bir sepetli vinç talebiniz olduğuna karar verip hizmet satın alabilirsiniz.

Farklı hava koşulları başta olmak üzere gündüz veya gece fark etmeksizin hizmetin devamlılığını sağlamakta olan personellerimiz, dilediğiniz işi bitirmek amacıyla çalışma mevzuatına uygun olacak şekilde mevcut iş talebinizi gerçekleştirecektir. 72 Metre Sepetli Vincimiz ile sizlerin tüm ihtiyaç konusu olan işleri tamamlanacak ve müşteri memnuniyetiniz sağlanmış olacaktır.

Vinç Hizmetlerinde Çalışan Personelleriniz Ne Gibi Eğitimler Almaktadır?

Firmamızda hizmet vermekte olan çalışma arkadaşlarımızın hepsine hizmet içi bir takım eğitimler verilmektedir. Bu eğitimlerden bazıları, işe başlamadan önce verilmekte bazıları ise personelin kariyeri boyunca ömür boyu eğitim başlığı altında verilmektedir. Dünya genelinde çıkan her bir yenilik, personellerimize eğitim olarak verilmekte ve personelimizin bilgi birikimi ve becerisi artırılmaktadır. 72 Metre Sepetli Vinç kullanan, yöneten ve yönlendiren tüm personelimiz de bu eğitimleri almakta ve uygulamaktadır. Personelimize verilen eğitimler arasında;

  • Çalışma sırasında oluşabilecek tehlikeleri görüp, tehlikeleri ortadan kaldırabilmek adına; İş sağlığı ve güvenliği eğitimi,
  • Sepetli ve mikroskobik vinç kullanım becerilerinin gelişmesi açısından uygulama eğitimleri,
  • Vinç park manevra kabiliyetlerinin artması ve güvenli alana araç park etme kabiliyetlerinin artması adına uzman sürücülerden sürüş teknikleri eğitimi,
  • Diksiyon ve iletişim eğitimleri,
  • Halkla ilişkiler eğitimleri,
  • Vincin dengede kalabilmesi için hidrolik sistemlerin oluşturulması eğitimi,

gibi eğitimler bulunmaktadır. Bu eğitimler başta olmak üzere diğer onlarca eğitim firmamızın eğitim departmanı tarafından düzenlenmekte ve çalışanlarına verilmektedir.

72 Metre Sepetli Vinç, birçok firmada bulunmayan devasa boyutlara ulaşabilen bir vinç çözümü olmasından ötürü eğitim almayan hiçbir personel vinçlerimizde görev yapamamaktadır. Bu nedenle sizlerde emin olunuz ki verdiğiniz tüm iş ve işlemlerde işlemi yapacak olan personel alanında uzman birer personeldir. Bu anlamda hizmetiniz güvenli ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmış olacaktır.

72 Metre Sepetli Vinç Yatay Düzlemde Dengede Kalabiliyor Mu?

Tüm vinçlerimiz yatay düzlemde dengede kalabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ancak bazı vinçlerin mevcut uzunlukları neticesinde yatay enlemde dengede kalabilme uzunluk aralıkları değişebilmektedir. 72 Metre Sepetli Vinç, uzunluğunun tamamında yatay olarak dengede kalamamaktadır ki bu zaten gayet normaldir. Genel olarak 25 metreye kadar olan uzunluklarda yatay düzlemde dengede kalınabilmektedir. Bunun haricinde kalan uzunluklarda hava koşullarına bağlı olarak dengesizlikler karşımıza çıkabilmektedir. Ancak vinçlerin teknik bilgileriyle ilgili daha net bilgiyi firmamız uzman kadrosundan alabilir ve ihtiyacınızı karşılayıp karşılamayacağını da tespit edebilirsiniz.

72 Metre Sepetli Vinç, kullandığı operatör tarafından yönetilmekte ve mevcut işlemleriniz çözüme kavuşturulmaktadır. Bu nedenle sizler; uzman kadromuza güvenerek işlerinizin tamamlanmasını arkanıza yaslanarak izleyebilirsiniz. Ayrıca aynı zaman diliminde ya da farklı zaman dilimlerinde, ihtiyacınız olacak tüm vinç hizmetlerini dilediğiniz zaman tercih edebilir ve bu konuda firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan tüm vinç sistemlerini, ihtiyacınız olduğu gibi sizlere detaylı fiyat ve teknik bilgi vererek ulaştıracaktır.

DingliTerexGrove