1. Anasayfa
  2. Manlift Kiralama

Manlift Kiralama


Manlift kiralama makaslı platform ile aynı anlama gelmektedir. Günümüzde bir çok alanda kolay kullanımı ile ilk tercih edilen manlift ürün grupları türkçe adı ile Personel Yükseltici Platformlar bir çok alt ürün grubu ile İnşaat, Taşıma, Kaldırma, Yükseltme, AVM, Market, Havalimanı gibi ve benzer bir çok alanda kullanılan Makaslı, Eklemli, Teleskopik, Örümcek, Dikey, Sepetli, Paletli modelleri ile kolay kullanım ve taşıma artıları ile bir çok firma ve kuruluş tarafından tercih edilen çeşididir. Manlift yani makaslı personel yükseltici platformlar, günümüzde pek çok işletme ve kurum tarafından tercih edilmektedir. Fakat manlift satın olmak yerine manlift kiralama işlemleri ile kısa süreliğine kiralanan platformlar ile istenilen hizmetler alınabilmektedir.

Günümüzde değişen ve gelişen modern yaşam ile birlikte metropollerde, şehirlerde ya da yaşam alanlarında yapılan inşaat alanlarının, evlerin ya da vb. yerlerin dış cephesi de modern hayata uyum sağlamakta ve değişmektedir. Modern yaşam ile değişen inşaatlarda da değişen dış cephe tasarımı için işçilerin yüksek yerlere ulaşması kolaylaştırılmalıdır. Geleneksel yöntemler ile işçilerin inşaatlarda yüksek alanlara ulaşarak işlerini gerçekleştirmesi hem güvenlik açısından hem hız açısından hem de vakit açısından çeşitli problemlere neden olabilmektedir. Manlitf kiralama işlemleri ile birlikte yüksek yerlerde işleri olan işçilerin geleneksel yöntemlerden uzaklaşarak daha kısa zaman içerisinde fazla iş yapılmasını sağlayabilmektedir.

Manliftler, 5 metre ila 41 metre arası yüksekliklerde çalışma olanağı sağlamaktadır. Makaslı modelleri AVM, İnşaat ve Havalimanlarında en çok tercih edilen modeller arasındadır. 8 metre ile 41 metre arasında çalışma olanağı sağlayan Eklemli Platformlar yani manliftler ise belli bir alandan ziyade daha zor koşullarda eklemli özelliği sayesinde bir çok alanda çalışma ve yükselme sağlarken, Örümcek, Dikey, Paletli, Sepetli ve diğer modelleri ile güvenli şekilde yükseklerde çalışma olanaklarını sağlanmaktadır.

Manlift Kiralama Neden Gereklidir?

Manliftler, yani makaslı platformlar pek çok inşaat alanında pek çok amaçla işçiler tarafından ihtiyaç duyulan ve işçilerin ihtiyaçlarını karşılayan motorlu araçlardır. Yüksek yerlerde yapılacak olan işlemlerin kolayca ve güvenilir şekilde yapılmasını sağlayan manlitfler satın almak yerine kiralanabilmektedir. Peki manlitf kiralama neden gereklidir? Manlift kiralama, günümüzde satın alarak fazla harcama yapmak yerine gündelik olarak ya da aylık olarak kullanıcıların ihtiyaçlarını kiralanarak karşılanabilmesi sağlanmaktadır. Manlift ürün gruplarında satın alma maliyetleri, makine’nin arıza yaptığında müdahale durumu, iş güvenliği, operatör kullanım belgesi, 6 aylık bakım evrakları gibi bir çok ek seçenekler çıktığından ve kısa zamanlı yada belirli sürelerde çalışma yapma gibi nedenler eklendiğinde Kiralama tercihi her zaman öncelikli olmuştur. Manlitf kiralama işlemlerinin Hizmet bölgeleri İstanbul Avrupa Yakasıdır: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Eyüp sultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli ve son olarak da zeytin burnudur.

Makaslı platform, manlift, örümcek vinç gibi insan kaldırma platformlarının şehir içi dışı kiralanma ihtiyaçlarında manlift kiralama hizmeti ihtiyaç sahipleri için sunulmuştur. Günlük, aylık ya da yıllık olarak kiralanabilen manlift kiralama araçları ile ihtiyacınız olan işleri manlift satın alarak gereksiz harcama yapmadan sadece belirli süre kiralama işlemleri yaparak ihtiyaçları karşılanabilmesi sağlanmaktadır. Manfitler Genie ve bir çok marka tarafından üretilen makaslı platformlar 5 metre ila 24 metre arasında yüksekliklerde çalışma olanağı sağlayarak yüksek yerlerde çalışan işçilerin işlerini daha hızlı yapmasını sağlayan makinelerdir. Manlift kiralama hizmeti ile sizler de güvenli ve hızlı bir çalışma alanına sahip olabilirsiniz.