1. Anasayfa
 2. İstanbul Manlift Kiralama

İstanbul Manlift Kiralama


Manlift mekanizmaları çok farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Belirli yüksekliklere kadar çıkabilen bu araçlar birçok sektörde ihtiyaçları gidermektedir. Manlift kiralama seçenekleri maliyetleri açısından çok daha kazançlı olmaktadır. Bu kiralama yöntemleri İstanbul ve birçok farklı şehirde bulunabilmektedir. İstanbul manlift kiralama uygulamalarında kullanılan iş makinelerinin hangi amaçla ve nerelerde kullanılacağı büyük önem arz etmektedir.

Manlift iş makineleri İstanbul gibi büyük şehirlerde sanayi amaçlı kullanılmaktadır. Manlift iş makinelerinin güvenlik için belirli bir süreçten geçmesi gerekmektedir. İş sırasında çok fazla aksaklık meydana geldiğinden dolayı bu aksaklıkların giderilmesi öncelikler arasındadır. Güvenlik kilitleri olmadan İstanbul manlift kiralama seçeneklerinden yararlanmak mümkün değildir. Düzenli bir bakıma girildikten sonra kullanılması gereken iş makineleri ile başarılı sonuçlara kavuşabilirsiniz.

Yüksek platformlu iş makineleri özellikle sürekli bir kullanımda büyük avantajlar sunmaktadır. Aynı zamanda elektrikli ve akülü seçenekleri ile çalışma imkânı sunmaktadır. Bu iş makinelerinin ortalama yüksekliği rahat bir çalışma alanı oluşturulması açısından oldukça yararlı olmaktadır.

İstanbul Manlift Kiralama Hizmetleri ile Periyodik Bakımlar

İstanbul manlift kiralama modelleri ve çeşitleri oldukça geniş bir kapsama sahiptir. Kiralama bünyesinde yer alan tüm içeriklerin her birisinin periyodik olarak belirli bir bakım süresinden geçmesi gerekmektedir. Periyodik bakım süreçlerinde yer alan en önemli unsurlar temizlik ve elektronik parça bakımıdır. Kiralama hizmetlerini gerçekleştirmeden önce tüm araçların çalışabilir olduğundan ve gerekli iş potansiyelini yerine getireceğinden emin olmak oldukça önemlidir.

İstanbul manlift kiralama uygulamalarının en iyi şekilde yerine getirilmesi için güvenlik ile ilgili prosedürlerinde kontrol edilmesi gereklidir. Bakım ve güvenliği arka plana atılan bir iş makinesinden istenilen verim alınamayacaktır. Bunun önüne geçebilmek için güvenlik önlemlerinin alınması gerekmektedir.

İş makineleri sürekli kiralanan ve kullanılan araçlar olduğundan dolayı herhangi bir soruna neden olmamak adına bu makinelerin önceden kontrol edilmesi şarttır. Periyodik bakımlarda ilk önce detaylı bir inceleme süreci başlatılmakta daha sonra güvenlik kilitleri ve koruyucular gözden geçirilmektedir. Düzenli bir bakıma giren manliftlerin kullanılması çeşitli avantajlar sağlayacaktır.

İstanbul Manlift Kiralama Hizmetlerinin Avantajları

 • Büyük miktarlar ödemeden ve kredi kullanmadan manlift seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
 • İş yoğunluğuna göre manlift kullanımını azaltabilir veya çoğaltabilirsiniz.
 • Farklı mekânlarda farklı iş makinesi kullanabilirsiniz.
 • Arıza ve aksaklık durumunda yedek manlift bulundurmanıza gerek kalmadan kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Yedek parça stoğu bulundurmak veya tamir için ekstra maliyet harcamak zorunda kalmazsınız.
 • Yedek parça ücreti ödemenize gerek kalmaz.
 • Manliftlerde meydana gelen aksaklıklar için onarım ve tamir masrafından kurtulursunuz.
 • Manlift iş makineleri bakımlı olduğundan dolayı iş kaybı yaşamazsınız.
 • İstanbul manlift kirama giderlerini kontrol edebilirsiniz.
 • Manlift iş makineleri kendilerinden yürüyüş özelliklerine sahiptir. Herhangi bir kişiye ihtiyaç duymadan platform üzerindeki kişi aracılığı ile işinizi en kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz.
 • Manlift iş makineleri son derece güvenli ve hızlı araçlardır. Aynı zamanda seri ve güvenli olduklarından dolayı seyyar iskele, merdiven ve sepetli operatörler yerine sıklıkla kullanılmaktadır.
 • Manlift iş makineleri, çoğunlukla inşaat sektöründe kullanılmaktadır. Ancak temizlik, bakım ve diğer montaj işlemleri içinde güvenli ve kaliteli bir çalışma olanağı sunmaktadır.

Makaslı Manlift Kiralama Hizmetleri

Makaslı manlift platformlar İstanbul manlift kiralama seçenekleri arasında en çok tercih edilenlerden birisidir. Personellerin yüksek yerlere çıkmasını ve işlerini yapmasını sağlayan bu araçlar ile tavan avize, tavan alçı, boya ve çatı tamiri gibi birçok iş gerçekleştirilmektedir. Güvenilir sistemlerden birisi olan makaslı manlift işlemleri İstanbul’un pek çok bölgesindeki iş alanları için tercih edilmektedir.

Makaslı manlift kiralama seçenekleri gündelik, haftalık veya aylık olabilir. Kiralama süreçleri oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde İstanbul’un hizmet bölgelerine yapılmaktadır. Farklı özellikte kiralama seçenekleri bulunan bu uygulamalar ile büyük faydalar kazanmak mümkün bir hale gelmektedir. Ayrıca bu araçları kiralık bir şekilde kullanmak hem maliyet hem de hız bakımından büyük bir avantaj sunmaktadır.

İşçi güvenliğine oldukça önem veren manlift kiralama yöntemleri herhangi bir arıza durumunda frenleme sistemleri ve koruyucu seçeneklere sahiptir. Güvenilir bir platform olan bu sistemler ile her türlü kolaylık elinizin altında bulunmaktadır. Aynı zamanda tüm bu iş makinelerin bakımı yapılmakta ve İstanbul manlift kiralama yöntemleri ile servis edilmektedir.

Eklemli Manlift Kiralama Hizmetleri

Eklemli platformların en önemli özelliği engebeli alanlarda rahatlıkla kullanılmasıdır. Maksimum bir kolaylık sağlamak adına üretilen eklemli manlift platformlar, belirli yüksekliklerde güvenli bir çalışma alanı meydana getirmektedir. Eklemli platformlar genel olarak ana gövdesinden kullanılmakta ancak sepet kullanılmasına da olanak sunmaktadır. İşleri kısaltan bu iş makineleri kaza riskini de en aza indirmektedir.

İstanbul manlift kiralama seçenekleri arasında sıklıkla tercih edilen eklemli platformlar genel olarak 12 metre akülü ve 15 metre akülü sistemler olarak kullanılmaktadır. Akülü eklemli platformlara ek olarak mazotlu sistemlerde kiralama seçenekleri içerisinde kendisine yer bulmaktadır.

Teleskopik Manlift Kiralama Hizmetleri

Eklemli platformlara benzeyen ancak eklemli platformlardan daha yükseklere dikey ve yapay olarak çıkabilen teleskopik manlift iş makineleri güvenli bir çalışma ortamını personellere sunmaktadır. Teleskopik platformlar 16 metre ile 50 metre arasında kullanım sağlamaktadır. Çalışma ve platform yüksekliği 23 ve 25 metre civarındadır ve platformun içerisinde güvenlik kilidi sistemleri yer almaktadır. Genişliği ve kaldırma kapasitesi oldukça uygun ölçülerde olan teleskopik manlift seçenekler ile çalışmalarınızı herhangi bir sorun olmadan bitirebilirsiniz.

Örümcek Manlift Kiralama Hizmetleri

İstanbul manlift kiralama seçenekleri arasında yer alan bir diğer platform içeriği örümcek iş makineleridir. Bu örümcek manlift iş makinelerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler;

 • Paletli iş makinesi
 • Spider iş makinesi
 • Ahtapot iş makinesi

Dikey ve yatay yükselme özelliklerine sahip olan örümcek platformlar birçok sektörde tercih edilen ve güvenli bir çalışma olanağı sunan makinelerdir. Özellikle 15-40 metre arası yüksekliklerde çalışmaya imkân tanımaktadır.

Teknik özellikler;

 • Çalışma yüksekliği; 24 metre ve platform yüksekliği 2 m
 • 250 kilogram kapasiteye sahiptir.
 • Genişlik 1,50 metre arasında ve uzunluk 5 metreye yakındır.
 • Elektrikli ve dizel yakıt tipi olarak kullanılmaktadır.
 • 360 derece dönen ayaklara sahip olan örümcek platformlar yatay ve dikey olarak da uygun bir uzunluk oranı sunmaktadır.

Sepetli Manlift Kiralama Hizmetleri

Sepetli manlift bir diğer adı ile araç üstü platformlar araçların üzerine monte edilerek kullanılan sistemlerdir. Sepetli manlift hizmetlerinin sunduğu en büyük avantaj hızlı bir ulaşım sağlamasıdır. Genellikle 15 metre ve 80 metre arasında yüksekliklere sahip olan bu platformlar ile rahat bir çalışma ortamına kavuşmak mümkün olmaktadır.

Sepetli manlift kiralama seçenekleri uluslararası seviyedeki iş makineleri ile aynı düzendedir ve çalışmalar kesintisiz olacak şekilde yerine getirilmektedir. İstanbul manlift kiralama uygulamaları arasında en çok tercih edilen içeriklerden birisi olan sepetli manlift iş makineleri ile inşaat ve diğer sektörlerde kolay ve hızlı bir kullanım gerçekleştirmek mümkündür.

Kiralık manlift fiyatları kapsamında bütçeye uygun hizmet standartlarına göre hareket edilmektedir. Müşteri talepleri ve ihtiyacına göre ayarlanan platform içerikleri ile beraber günlük, haftalık ve aylık kullanımlarda en iyi sonuca ulaşabilirsiniz.