1. Anasayfa
  2. Mobil Vinç

120 Tonluk Mobil Vinç

120 Tonluk Mobil Vinç
120 Tonluk Mobil Vinç Kiralama Hizmeti

120 Tonluk Mobil Vinç

Oldukça fazla ağırlık taşıma kapasitesine sahip olarak görünüyor olsa da filomuzdaki en küçük vinçlerden birisidir. Filomuzda oldukça yüksek tonajlara sahip, oldukça ağır materyalleri kaldırabilecek şekilde özel olarak tasarlanmış mobil vinçler bulunmaktadır. TEREX AC 120 marka ve model numaralı ürünü kullanan 120 tonluk bu mobil vincimiz, ülke genelinde kullanılan ve tercih edilen en kaliteli vinç çözümleri arasında yer almaktadır. Ayrıca bu vinç çeşidimiz 60 Metre Ana BOM ve buna ilave olarak 17 Metre JİB BOOM teknolojisine sahiptir. Bu özellik de genel olarak sektör için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Sizler de genel olarak avantajlı vinç çözümleri ile ilgilenmek ve takip etmek istiyorsanız bu vinci tercih edebilirsiniz.

120 Tonluk Mobil Vinç, günümüzde birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Tercih edilme nedenleri arasında oldukça farklı sebepler olan bu vinç, uzman ekibimizle birlikte hem şehir içi hem de şehirler arası birçok farklı projede yer almaktadır. Tüm projelerde başarılı bir şekilde kullanılan bu vinçlerimizin bakımları düzenli olarak yapılmakta ve hidrolik sistemleri düzenli aralıklar ile kontrol edilmektedir. Sizler de güvenli, sağlıklı ve uzun ömürlü bir vinç kiralama hizmeti almak istiyorsanız bizimle çalışabilir ve uygun fiyat yüksek kalite prensipleriyle alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

120 Tonluk Mobil Vinç Kiralama Ücretleri Nelerdir?

Firmamız bünyesinde genel olarak sektörde bulunan tüm vinç çeşitleri yer almaktadır. Sektörde bulunan tüm vinç çeşitleriyle ilgili olarak tüm eğitimler hizmet veren uzman personelimize verilmiş olup, her türlü iş ve işleyiş için bu personellerimiz bilgi sahibi olabilmektedir. Vermiş olduğumuz 120 Tonluk Mobil Vinç ve diğer vinç hizmetlerimizle ilgili olarak fiyat bilgisi asla internet sitesi üzerinden aleni olarak paylaşılmamaktadır. Eğer hizmetlerimize ait fiyat teklifi almak istiyorsanız; telefon numaralarımız veya mail adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Bizlere ulaşırken vereceğiniz bazı bilgilere göre fiyat teklifimizi sizlere sunuyor olacağız. Sonrasında size de uygun olması durumunda talep ettiğiniz vinç kiralama hizmetine uygun personel ve vinç araçlarımız belirttiğiniz adrese gönderilmektedir.

Mobil Vinç Kiralayanlar Hangi Sektörde Hizmet Vermektedir?

Birçok sektör, mobil vinç ve sepet vinç hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Yapılacak olan işe ve ürünlerin mevcut ağırlıklarına göre vinç seçimi yapılması gerekmektedir. Uzman ekibimiz her konuda olduğu gibi bu konuda da değerli müşterilerine birçok bilgi vermektedir. 120 Tonluk Mobil Vinç başta olmak üzere birçok farklı vinç, çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından farklı sektörler için kiralanmakta ve hizmet alınmaktadır. Genel olarak mobil vinç kiralayan kişiler;

  • Havalandırma sektörü (Klima montajı, klima tamiri, klima transferi gibi işlemlerde…),
  • Prefabrik ev sektörü (Evlerin taşınması, kurulumu, onarımı gibi işlemlerde…),
  • Denizcilik sektörü (Yat, tekne, sandal ve deniz taşıtlarının nakliyesinde, tersane gibi gemi üretimi yapan yerlerde…),
  • Nakliyat Sektörü (Evden eve nakliyat, ofis nakliyatı, tekli eşya nakliyatı…),
  • Orman Sektörü (Ağaçların alınması, toplanması, nakliyesi gibi işlemlerde…),
  • Lojistik Sektörü (Tır ve büyük araçlara mal yüklemesi yapılan yerlerde, fabrika taşıma ve montaj işlemlerinde… ),
  • Çelik Sektörü,

gibi sektörlerde bu tarz vinç sistemleri tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Sizlerde yukarıda yazmakta olan sektörlere ait ihtiyaçlarınız için şirketimize ulaşabilir ve vinç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun haricinde diğer sektörlere ait hizmet vermekteyseniz de bizlere ulaşarak sizlere en uygun vinç sisteminin yönlendirilmesini talep edebilirsiniz. Birçok farklı alanda hizmet veren firmamız, hem kurumunuza hem de mevcut iş ihtiyacınıza göre size en gerekli ve en donanımlı olan vinç sistemini uzman personeli ile birlikte yönlendirecektir. 120 Tonluk Mobil Vinç çözümlerimiz genel olarak birçok kurumun ihtiyaçlarına yetebiliyor olsa da daha büyük ve daha farklı iş taleplerinizde dilediğiniz gibi çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

120 Tonluk Mobil Vinç başta olmak üzere filomuzda bulunan tüm araçlarımız başarılı bir şekilde kullanılmakta ve gereken işlemler yapılmaktadır. Herhangi bir talebiniz olduğunda bunu firmamıza ileterek, tüm ihtiyaçlarınızın başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız gerek uzman kadrosu gerekse barındırmış olduğu birçok vinç ile sizlere vinç kiralama alanında büyük hizmetler sağlamış olacaktır.

DingliTerexGrove