1. Anasayfa
  2. Mobil Vinç

160 Tonluk Mobil Vinç

160 Tonluk Mobil Vinç
160 Tonluk Mobil Vinç Kiralama Hizmeti

160 Tonluk Mobil Vinç

Vermiş olduğumuz vinç kiralama hizmetlerinde birçok farklı sektör tarafından talep gören, birçok farklı hizmet sırasında başarılı bir şekilde tercih edilen ve kullanılan bir vinç türü olarak karşımıza çıkmaktadır. LİEBHERR LTM 1160 marka ve modele sahip olan bu vinç türümüz, üzerinde taşımış olduğu sistemler doğrultusunda oldukça kaliteli bir şekilde hizmet verebilmektedir. Ağır sanayi başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanından ihtiyacı olan projelerde yer alan, uzman ekibi tarafından her türlü şartta yönetilen ve kullanılan, sektörün en gözde markalarından olan LİEBHERR teknolojilerini kullanan şirketimiz ile sizlerde çalışarak, mutlu müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz. 160 Tonluk Mobil Vinç sistemlerimiz, genel olarak birçok farklı sektörün tek talebi olmaktadır. Firmamızın filosunda onlarca farklı vinç, yüzlerce personel çalışmasına rağmen genel olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

160 Tonluk Mobil Vinç firmamızın bünyesinde bulunan diğer araçlara göre farklı sistem özelliklerine sahip olmaktadır. Standart bir vinç kiralamak yerine, donanımlı ve özellikli vinçleri talep eden müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu vinç çözümümüz ayda binlerce kilometre yol yaparak, ne kadar aktif olarak kullanıldığını bizlere kanıtlamaktadır. Sadece açık alanda değil bazı kapalı alanlarda, fabrikalarda ve çeşitli ocaklarda da bu vincimiz tercih edilmektedir. Böylece sektördeki başarısını her türlü alanda her türlü projede gösteren vincimiz başta değerli müşterilerimiz olmak üzere birçok kişi tarafından beğeni ve taktir almaktadır. İşlemlerin tamamlanmasından sonra övgü almaya alışkın olan firmamız, hem sözlü hem de yazılı olarak birçok övgü dolu memnuniyet geri dönüşü almaktadır.

Rakip firmalara göre çok daha fazla araç sayısı ile hizmet veren firmamız 160 Tonluk Mobil Vinç, başta olmak üzere rakip firmalarda olmayan yüksek tonajlar ait mobil vinç sistemleri ile sektörde adından çokça söz ettirmektedir. Böylece kaliteli, başarılı, özverili ve tecrübeli kişiler ile çalışmak isteyen müşteriler tarafından firmamız oldukça fazla tercih edilmektedir. Firmamızı tercih eden ve hizmetlerinden yararlanan kurumlar tarafından, firmamıza yapılan birçok geri dönüş arasında müşteri memnuniyetinin en yüksek oranda olduğu görülmekte ve bilinmektedir. 160 Tonluk Mobil Vinç sistemimizin en büyük avantajlarından birisi de; 60 Metre Ana BOM ve 22 metre JİB BOOM teknolojisi ile donatılı vinç sistemlerini üzerinde barındırmasıdır. Böylece oldukça kaliteli bir şekilde çalışmasını sergileyen mobil vinç hizmetimiz; müşterilerimizin en ihtiyaç duyduğu anlarda en zorlu alanlarda bile başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Kiralamış olduğumuz 160 Tonluk Mobil Vinç hem teknik ekipmanlarıyla birlikte hem de alanında uzman teknik personel ile tarafınıza gönderilmektedir. Böylece vinç ve vinçle ilgili her türlü sorununuzda ilgili ekiplerimiz anında yardımınıza koşabilmektedir. Ayrıca firmamızdan talep ettiğiniz ve ekstra hizmetlerimizi de sizlere başarılı bir şekilde sunabilmekteyiz.

160 Tonluk Mobil Vinç, sektörel olarak birçok farklı sektör tarafından tercih edilmektedir. Bu sektörler arasında genel olarak; enerji sektörü, ağır sanayi firmaları, demir ve döküm üretimi yapan firmalar, taş ocakları ve bazı madenler, nakliyat firmaları, havacılık sektörü, lojistik firmaları ve çeşitli birçok sektör yer almaktadır. Bu sektörler genel olarak vinç kiralama hizmetini tercih etmekte ve firmamızın bünyesinde bulunmakta olan kaliteli vinç sistemlerini kullanarak mevcut işlerini tamamlamaktadır. Kiralama süresi boyunca vinç ile hizmet vermekte olan uzman personelimiz de ilgili alanlarda bulunmakta ve vinç ile ilgili herhangi bir müdahale edilmesi gereken durum olduğunda sahada aktif olarak çalışmaktadır.

Diğer vinç çözümlerimize göre tonajı biraz daha fazla olan ve elimizdeki en iyi vinç sistemleriyle donatmış olduğumuz 160 Tonluk Mobil Vinç başta olmak üzere diğer tüm vinçlerimizi, bir telefon uzaklığında olan firmamızdan talep edebilir ve dilediğiniz adreste konuşlanmasını sağlayabilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin daha başarılı, daha özverili ve daha kaliteli hizmet alması için uğraşmakta ve çözüm üretmekteyiz.

160 Tonluk Mobil Vinç ile gerek şehir içi gerekse şehir dışı birçok projenizi başarılı bir şekilde tamamlatmanız mümkün olmaktadır. Firmamız yapmış olduğu planlamalar ile birlikte, şehir dışından gelebilecek olan iş taleplerine göre araçlarını konumlandırmakta ve talep sonrasında araçlarını hızlı bir şekilde göreve çıkarmaktadır. Bünyemizde bulunan uzman personelimiz, araçların ihtiyacı olan tüm ekipman ve donanımları hazırladıktan sonra şehir dışı görevlendirmesi için çıkış yapılmakta ve müşterilerimizin talepleri karşılanmaktadır.

DingliTerexGrove