1. Anasayfa
  2. Kamyon Üstü Sepetli Vinçler

42 Metre Sepetli Vinç

42 Metre Sepetli Vinç
Boğaziçi Vinç 42 Metre Sepetli Vinç Kiralama Platform

42 Metre Sepetli Vinç

42 Metre Sepetli Vinç, sektörde oldukça fazla başarısı olan kaliteli ürün gruplarını üreten HİDROKON 42 Metre marka ve model numarasına sahip olmaktadır. Bu markaya sahip olan bir vinç sistemini eklemiş olduğumuz aracımız yapmış olduğu tüm çalışmalarda müşterilerinden büyük bir övgü almayı başarmıştır. Diğer tüm vinçlere göre çok daha fazla denge kabiliyeti olan bu vinçte, yatay mesafede yaklaşık olarak 30 metreye kadar denge kabiliyeti bulunmaktadır. Yani neredeyse tüm uzunluğunu açtığında bile dengede kalma oranı oldukça yüksek olabilmektedir.

Sektörde en çok takdir edilen vinç ürünlerinden birisi olan, firmamızın da bünyesinde çokça bulundurduğu vinç türlerinden olan HİDROKON 42 metrelik ürün, birçok farklı alanda ve birçok zorlu mekanda başarılı bir şekilde kalitesini göstermiş olup, müşterilerimizden memnuniyet yorumlarıyla birlikte geri dönüş almıştır. 42 Metre Sepetli Vinç, sepetinde yer alan ekstra ekipmanlarıyla birlikte müşterilerine asla ekstra maliyet açmamakta ve sadece vinç kiralama ücretleriyle birlikte gerekli olan tüm hizmetler sağlanabilmektedir. Farklı talepleriniz olduğunda ise; firmamıza ulaşmanız halinde gerekli olan tüm yönlendirmeler ekibimiz tarafından yapılacaktır. Sizler de talep ettiğiniz tüm ekipmanları ve fiyat alma teklif formunu firmamızın iletişim bilgilerinde yer alan bilgilere göndererek, vinç kiralama hizmetleriyle ilgili olarak büyük oranda bilgi alabilirsiniz.

42 Metre Sepetli Vinç Yatay Düzlemde Başarısı Ne Kadar?

42 Metre Sepetli Vinç ürünümüz dikey düzlemde sağlamış olduğu başarıyı yatay düzlemde de %80 oranında sağlayarak dengede kalabilmektedir. Dikey düzlemde 42 metreye kadar çıkabilen sepet vincimiz yatay düzlemde ise 30 metreye kadar dengede kalabilmektedir. Bu uzunluklara kadar ulaşabilen başka hiçbir vinçte %80’lere varan yatay düzlem başarısı görünmemektedir. Bu nedenle yatay düzlemde herhangi bir işlem yapmak isteyen kişiler için bu vinci tercih etmek yapılabilecek en başarılı işlemlerden birisi olacaktır.

42 Metre Sepetli Vinç Kimler Tarafından Tercih Edilmektedir?

42 Metre Sepetli Vinç birçok profesyonel kuruluş tarafından çok farklı işlemler için tercih edilebilmektedir. Kuruluşların ve kurumların sahip olduğu işlerin gerçekleştirilmesinde, zorlu alanlarda zorlu görevlerin tamamlanmasında tercih edilmektedir. Bu ürünü tercih eden sektörler genelde yüksek yapılarda dış cephede hizmet veren ve bir takım ürün montajı yapan kişiler olmaktadır. Rezidans ve oldukça yüksek binalara sahip olan firmalar haricinde bu vinç kiralama hizmetine ihtiyacı olan birçok firma da bulunmaktadır.

42 Metre Sepetli Vinç Yakıt Maliyetleri Ayrıca Mı Ödenmektedir?

Hayır, tüm vinç kiralama işlemlerinde yakıt maliyetleri sizlere verilecek olan kiralama ücretlerine dahil olmaktadır. Bu nedenle sizlerden ekstra yakıt için maliyet kalemi faturalandırılmamakta ve sizlere bu maliyetler yansıtılmamaktadır. Sizler fiyat teklifi alırken verdiğiniz çalışma saati süresince herhangi bir ekstra maliyet kalemi harcamadan işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve 42 Metre Sepetli Vinç‘in sahip olduğu beceri kabiliyetlerini tercih edebilirsiniz.

42 Metre Sepetli Vinç İçin Nasıl Fiyat Teklifi Alabilirim?

42 Metre Sepetli Vinç‘in kullanımı ve kiralanması için fiyat teklifi almak istiyorsanız, firmamızın iletişim bilgilerinde yer alan yerlere ulaşabilir ve vinç kiralamak istediğinizi belirtebilirsiniz. Vinç kiralamak için, öncelikle yapmak istediğiniz iş ve işlemleri belirtmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise kiralama süresini belirtmeniz gerekmektedir. Kiralama süresini belirttikten sonra ilgili departmanımız tarafınıza fiyat teklifi içeren bir bilgi metni iletecektir. Uygun fiyatlarla çalışan ve uygun fiyat tekliflerini veren firmamız; sizlerin tercihi sonrasında adresinize uzman ekibimizi ve kiralamak istediğiniz vinci gönderecektir.

42 Metre Sepetli Vinç kullanımı için sizlere uzman sürücü kadromuzdan bir sürücü ve vincin yönetilmesi ve güvenliği için teknik departmandan bir personel yönlendirilmektedir. Böylece sizler vermiş olduğunuz vinç kiralama hizmeti haricinde herhangi bir şey yapmanıza gerek olmadan, dilediğiniz işlemleri yaptırmanız mümkün olabilmektedir. Ayrıca vinç sistemlerinin güvenliği için uzman kişiler tarafından yönlendirilme, konumlandırma ve diğer işlemler yapılmalıdır. Bu nedenle; tercih ettiğiniz firma oldukça fazla önem arz etmektedir. Biz firma olarak müşterilerimize her türlü konuda işlemin her anında bilgi vermekte, çeşitli konularda uyarmakta ve yönlendirme sağlamaktayız. Bu nedenle firmamız birçok kuruluş tarafından ödül almış, müşteri memnuniyeti açısından da övgülere maruz kalmıştır. Sizler de mutlu müşterilerimiz arasında olmak istiyorsanız, firmamızı tercih edebilir ve mutlu müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.

DingliTerexGrove