1. Anasayfa
  2. Makaslı Platformlar

10 Metre Makaslı Platformlar

10 Metre Makaslı Platformlar
Boğaziçi Vinç 10 Metre Makaslı Platform Kiralama Hizmeti

10 Metre Makaslı Platformlar Modelleri Nelerdir?

10 Metre Makaslı Platformlar başta olmak üzere diğer tüm platform modellerinde oldukça fazla sayıda markaya sahip ürünler sizlerle birlikte olmaktadır. Platform türleri başta olmak üzere vinç çözümlerimizde dahil olmak üzere birçok farklı marka ve model, firmamızın satın alma bölümü tarafından satın alınarak, müşterilerimize hizmet vermek amacıyla yönetilmek ve yönlendirilmektedir. Firmamız bünyesinde 10 Metre Makaslı Platformlar kategorisinde sizlere hizmet vermek üzere DİNGLİ,SİNEBOOM,HAULOTTE,ELS,ZOOMLİON,GENİE ve JLG gibi marka ve modeller yer almaktadır. Bu marka ve model ürünler, dünya çapında genel geçer kabul edilen, her türlü zorlu alanda verilecek hizmetlerle ilgili olan birçok kriteri sağlayan ve uzman personelimiz tarafından sizlere sunulacak olan çözümleri bünyesinde barındırmaktadır.

10 Metre Makaslı Platformlar Platformların Avantajları Nelerdir?

10 Metre Makaslı Platformların, dar şasi olması ve şasinin 83 santimetre genişliğe sahip olmasıyla birlikte birçok dar alana giriş yapabilmesiyle oldukça büyük avantaja sahip olan bir ürün olarak karşımıza gelmektedir. Ayrıca ürünün uzun metraj olmasıyla da birçok kurum, birçok sektör ve birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

10 Metre Makaslı Platformlar Platformların Kiralama Fiyatları Nelerdir?

10 Metre Makaslı Platformları kiralamak için yapmanız gereken birçok farklı işlem bulunmaktadır. Ancak gerekli olan prosedürlerden uzak durmak ve hızlı olarak işlerinizi tamamlatacak olan işlemleri yapmak için firmamıza ulaşabilir ve bu konuda detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız sizlere kiralama fiyatları konusunda büyük oranda yardımcı olacak ve en uygun kiralama fiyatlarını sizlere sunmuş olacaktır. Firmamız sektörde hizmet vermekte olan rakip firmalara göre her zaman en uygun fiyatları sunacak ve işlemleri başarılı bir şekilde sunmuş olacaktır.

10 Metre Makaslı Platformlar İthal Midir?

10 Metre Makaslı Platformlar başta olmak üzere hizmet vermiş olduğumuz tüm kategorilerde yer alan tüm ürünlerimiz hem yerli üretim hem de ithal üretim olarak sektörde yer almaktadır. Firma filomuzda yer alan tüm ürünlerimiz, firmamız bünyesinde yer alan uzman personellerimiz tarafından siz değerli müşterilerimize yönlendirilmekte ve tarafınıza iletilmektedir. 10 Metre Makaslı Platformlar ithal üretim markalardan oluşmakta ve araç filomuz bünyesinde bulunmakta ve yer almaktadır. Platformlarımız birçok farklı renkte, birçok farklı yüksekliğe sahip olarak ve oldukça zorlu alanlarda bile hizmet verebilecek kalitede bulunmakta ve hizmette yer almaktadır. Makaslı platformlar özellikle büyükşehirler başta olmak üzere diğer tüm şehirlerde talep edilen ürünler arasında yer almaktadır. Ürünlerimizin nakliyesi de tarafımızca oluşturulmuş ve işlemler gerçekleştirilmektedir. Firmamız bünyesinde yer alan tüm ürünlerimiz farklı marka ve model numaralarına sahip olarak karşımıza çıkabilmektedir. Marka ve model numaralarımız arasında genel olarak; DİNGLİ,SİNEBOOM,HAULOTTE,ELS,ZOOMLİON,GENİE ve JLG gibi marka ve model numaralarına sahip araçlar bulunmaktadır. Bu marka ve model araçlar dünya genelinde kabul edilmiş, dünya üzerinde birçok farklı marka ve model tarafından kabul edilen hizmetler olarak bilinmektedir. Bu ürünler genel olarak ithal üreticiler tarafından yapılan ürünler olduğu için sadece ülkemizde değil birçok farklı ülkede de hizmet vermekte olan firmalar tarafından kabul edilmektedir. 10 Metre Makaslı Platformların bakımları düzenli olarak yapılmakta ve işlemler başarılı bir şekilde sağlanmaktadır. Sizler de kullandığımız ürünlere güvenebilir ve işlemleri başarılı şekilde sağlayabilirsiniz. Platform bakımları düzenli olarak yapılmakta ve kiralanıp müşterilerimize gönderilen tüm ürünlerimiz bakımı yapılmış ürünler olarak bilinmektedir.

10 Metre Makaslı Platformlar Kim Tarafından Yönetilmektedir?

10 Metre Makaslı Platformlar başta olmak üzere tüm uzunluklara sahip olan platformlarımız dilediğiniz taktirde kendi bünyenizde bulunan personeller tarafından dilerseniz de firmamızın görevlendireceği alanında uzman personeller tarafından yönetilip, yönlendirilmektedir. Burada süreç tamamen firmamız ile yapacağınız kiralama sözleşmesine göre değişiklik göstermektedir. Sizler de yapacağınız kiralama sözleşmesinde bunu belirterek hem fiyat bilgisi alabilir hem de kiralama için gerekli adımları atabilirsiniz.

10 Metre Makaslı Platformlar Kaç Saat Hizmet Verebiliyor?

10 Metre Makaslı Platformlar, iş süresince herhangi bir kesinti yaratmadan başarılı bir şekilde hizmet sağlayabilmekte ve süreçler buna göre devam edebilmektedir. Hizmet talepleriniz ne kadar süre olursa olsun, hizmet mutlaka başarılı bir şekilde sağlanmakta ve sizlere iletilmektedir. Sizler de yapacağınız işlemlerde firmamızı tercih ederek, herhangi bir kısıtlama olmadan kiralama sözleşmesi oluşturabilir ve en kaliteli hizmetleri alarak uygun fiyatlar ile işlemleri sağlayabilirsiniz.

DingliTerexGrove