1. Anasayfa
  2. Kamyon Üstü Sepetli Vinçler

27 Metre Sepetli Vinç

27 Metre Sepetli Vinç
Boğaziçi Vinç 27 Metre Sepetli Vinç Kiralama Platform

27 Metre Sepetli Vinç

İhtiyaçlarınızda firmamız başarılı ve sorunsuz bir şekilde tüm işlerinizde vinç kiralama işlemlerini hem az maliyetli hem de başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sepetli vinç alanlarında yapacağınız tüm işlerde, firmamız sizlere ihtiyacınız olan boyutlarda sepetli vinç ve uzman personel yönlendirmesini yapacaktır. HİDROKON marka 27 metrelik modelleri kullanan bu vincimiz, boyu itibariyle kısıtlı işlerde kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Vinç seçeneklerimiz arasında en küçük boyut vinçlerimizden olan ve boyu itibariyle birçok özel alanda çalışabilen bu vincimiz dilediğiniz şekilde tüm işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Gerektiği zaman daha büyük vinçleri de tarafınıza yönlendirebilecek filoya sahip olan firmamızla çalıştığınız taktirde tüm işlemleriniz başarılı ekibimizle oldukça düşük ücretler karşılığında gerçekleşmiş olacaktır.

27 Metre Sepetli Vinç hizmeti aldığınızda tarafınıza bir vinç operatörü ve gerektiği kadar personel yönlendirilecektir. Böylece sizler de; yapacağınız iş ve işlemlerde ihtiyacınız olan alanlarda personelimizi yönlendirerek gerekli bilgi taleplerinizi sağlayabiliyor olacaksınız. Uzman personelimiz vinç bakımı, vincin kullanılması ve yönetilmesi, vinç arızalarının tespiti ve çözümü, vinç konumlandırma ve işlemlere başlatma gibi birçok farklı işlemi başarılı ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

27 Metre Sepetli Vinç hizmeti alırken, aklınızda hiçbir sorun belirmesine gerek yoktur. Dilediğiniz tüm işlemler, uzman ekibimizin yıllardır süre gelen tecrübesi ile yapılacak ve sizlere teslim edilecektir. Uzman ekibimiz hem 27 metrelik vinç konusunda hem de filomuzda bulunan diğer onlarca vinç konusunda bilgi sahibi olmaktadır. Firmamıza yönelteceğiniz sorularda uzman ekibimiz sizlere doyurucu bilgiler verecek ve işlemlerinizi kendi işleriymiş gibi tamamlayacaklardır.

Vinç Talep Ederken Sorun Yaşamamak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

Gerek 27 Metre Sepetli Vinç taleplerinizde gerekse diğer vinç taleplerinizde sorun yaşamamak için öncelikle işin gerektirdiği vinç boyutunu doğru bir şekilde seçmeniz gerekmektedir. Doğru bir şekilde vinç boyutu seçildikten sonra; işlemleriniz başarılı bir şekilde tamamlanacak ve sizlere teslim edilecektir. Vinç talep ettiğiniz sırada sorun yaşamamak için mutlaka iş yapılacak olan yapının ya da yerin yükseklik bilgisi, yapının eni ve yapının şekli mutlaka uzman ekibimize verilmelidir. Bu bilgiler uzman ekibimize verildikten sonra vinç taleplerinizde herhangi bir sorun yaşamadan işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Bilgilerinizi alan ve değerlendirmeye alan ekibimiz 27 Metre Sepetli Vinç veya diğer özelliklere sahip olan sepetli vinçleri tarafınıza iletecek ve size bilgi verecektir.

Vinç Hizmeti Aldığımda Kaç Personel Geliyor?

Fiyat teklifi alırken sorduğumuz sorulara göre vinç ve personel yönlendirmesi yapmaktayız. Bu nedenle talep ettiğiniz işin boyutu ve çalışma saatine göre firmamız sizlere gerektiği kadar personel gönderimi yapacaktır. İşin detayları bilinmeden bu soruyu cevaplamak doğru olmayacaktır. Bu sorunun cevabını da 27 Metre Sepetli Vinç taleplerinizde firmamızdan isteyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız tarafından sizlere gereken tüm bilgiler başarılı bir şekilde verilecektir.

Vinç Hizmeti Ücreti Saatlik Olarak Mı Hesaplanıyor?

Talep ettiğiniz işe ve vinç türüne göre fiyatlandırma parametreleri de değişiklik göstermektedir. Bu nedenle; vinç hizmeti alırken mevcut ihtiyaçlarınızı belirttiğiniz taktirde fiyatlamanın nasıl yapıldığı, hangi kalemlerin yer alacağı ve diğer bilgiler tarafınıza iletilecektir. 27 Metre Sepetli Vinç için hizmet talep ettiğinizde genel olarak fiyatlandırma saatlik ücret ile yapılacak ve işin boyutuna göre toplam ücret sizlere iletilecektir. Bunun haricinde diğer vinçlere ait fiyat taleplerinizde ise; sizlere yine uzman ekibimiz tarafından bilgi verilecektir.

Vinç Hizmeti Almadan Önce Vinç Modellerinizi Görmem Mümkün Müdür?

Filomuzda bulunan tüm vinçleri, firmamız bünyesinde görebilir ve yakından inceleyebilirsiniz. Tüm vinç modellerimiz son sistem olmakla birlikte uzman ekiplerimiz tarafından sürekli olarak göreve hazır halde bekletilmektedir. İş sırasında arıza çıkmasını istemeyen firmamız, sistemlerin arıza vermemesi için her gün sabah saatlerinde sistemlerin kontrolünü sağlamakta ve gerekli önlemleri almaktadır. 27 Metre Sepetli Vinç başta olmak üzere diğer tüm vinç modellerimizi firmamıza gelerek görebilirsiniz. Yoğun bir firma olmamız sebebiyle geldiğinizde firmamızda bazı modeller olmayabilir, bu nedenle görmek istediğiniz özel bir model ve boyut varsa önceden belirtmeniz gerektiğini de unutmamanız gerekmektedir. Firmamız şeffaf bir şekilde çalışmakta ve her zaman müşterisinin memnuniyetini en ön plana almaktadır. Sizlerde mutlu müşteriler arasında girmek istiyorsanız, firmamıza ulaşabilir ve gerekli aksiyonun alınmasını sağlayabilirsiniz.

DingliTerexGrove