1. Anasayfa
  2. Akülü Eklemli Platformlar

Akülü Eklemli Platformlar


Ürün Çeşitleri ve Marka Model Numaraları

12 Metre Akülü Eklemli Platformlar: Bu tür platformlarımızda kullandığımız markalar arasında; DİNGLİ, SİNEBOOM, HAULOTTE, ELS, ZOOMLİON, GENİE ve JLG gibi markalar yer almaktadır.

16 Metre Akülü Eklemli Platformlar: Bu tür platformlarımızda kullandığımız markalar arasında; DİNGLİ, SİNEBOOM, HAULOTTE, ELS, ZOOMLİON, GENİE ve JLG gibi markalar yer almaktadır.

20 Metre Akülü Eklemli Platformlar: Bu tür platformlarımızda kullandığımız markalar arasında; DİNGLİ, SİNEBOOM, HAULOTTE, ELS, ZOOMLİON, GENİE ve JLG gibi markalar yer almaktadır.

Kullanılan Vinç Çeşitlerinin Avantajları Nelerdir?

12 Metre Akülü Eklemli Platformlar: Hizmet vermiş olduğumuz Akülü Eklemli Platformlar isimli kategoride bulunan bu ürün çeşidimiz bünyesinde birçok avantajı barındırmaktadır. Bu avantajlar arasında bu ürünün kırma BOM sistemi ile çalışıyor olması en büyük avantajlar arasında yer almaktadır. Firmamız tarafından sizlere aktarılan bu ürün grupları sayesinde yapılacak olan her türlü işleminiz başarılı ve sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir. Ayrıca bu ürün yatay erişim imkanı vermesiyle birlikte birçok zorlu alanda da işlemler başarılı bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Bu ürünün arazi şartlarında çalışıyor olmasıyla birlikte, ürünlerin sadece kentsel alanlarda değil kırsal bölgede de başarılı bir şekilde hizmet vermesini gün yüzüne çıkarmakta ve işlemler başarılı bir şekilde sağlanabilmektedir.

16 Metre Akülü Eklemli Platformlar: Bu ürün grubumuzda yer alan ve orta SEGMENT olarak bilinmekte olan bu uzunluğa sahip olan akülü eklemli platformumuz zorlu arazi şartlarında yatay erişim fırsatı ile birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet verirken kullanılmakta ve işlemler başarılı bir şekilde sağlanabilmektedir.

20 Metre Akülü Eklemli Platformlar: Akülü Eklemli Platformlar isimli ürün ve hizmet kategorimizde bulunan bu ürün çeşidimizde en büyük avantaj yatay erişim fırsatlarını mevcut müşterilerimize sunabiliyor olmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca ürünün kırma BOM sistemiyle birlikte çalışması da diğer avantajı olarak göz önüne alınması gerekmektedir.

Akülü Eklemli Platformların Kullanım Avantajları Nelerdir?

Akülü Eklemli Platformlar isimli ürünlerimizin birçok farklı avantajı yer almaktadır. Bu avantajlar genel olarak yukarıda ürün bazlı olarak tarafınıza aktarılmış olsa da ürünlerin saymakla bitmeyecek kadar fazla avantajı bulunabilmektedir. Bu avantajları sıralamak gerekirse;

  • Akülü Eklemli Platformlar sadece açık alanda değil kapalı alanlarda, üretim bantlarında, fabrika içlerinde, üretim yerlerinde, havalimanlarında ve diğer türevi alanlarda başarılı şekilde birçok farklı amaç uğruna kullanılabilmektedir. Sizlerde yapacağınız bu tür işlemlerle ilgili olarak, öncelikle firmamızın ilgili departmanına ulaşım sağlayarak bilgi alabilir ve süreçler hakkında en kaliteli hizmeti almaya başlayabilirsiniz.
  • Ayrıca bu platformlar herhangi bir kamyon ve türevi araçlara bağlı olarak çalışmadığı için kısa bir eğitim sonrasında ve gerekli evrakların toplanması sonrasında ürünleri kullanabilir ve işlemlerinizi başarılı şekilde sağlayabilirsiniz.
  • Ürünlerin çoğuna yakın bir bölümü yerli üretim olması nedeniyle, ürünlerin bakım ve onarım işlemleri başarılı bir şekilde sorunsuz olarak sağlanabilmektedir. Sizlerde bakımı kolay, onarım maliyetleri düşük, çalıştırma maliyetleri oldukça hesaplı ve kullanımı da kolay olan bu ürünleri takip ederek çalışmaları gerçekleştirebilir ve sürecin tümünü mutlu olarak tamamlayabilirsiniz.

Akülü Eklemli Platformların Kiralama Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Akülü Eklemli Platformlarımızın kiralama ücretleri, birçok farklı parametreye göre değişkenlik gösterdiği için buradan net olarak ifade etmek mümkün değildir. Ancak ürünlerimize ait olan ücretlerin belirlenmesi için ilgili departmanımıza başvurmanız ve fiyat teklifi almanız gerekmektedir. Böylece ilgili departmanımız mevcut ihtiyaç ve değişkenlerinize göre fiyat vererek, talebinizi yerine getirmiş olacaktır.

Akülü Eklemli Platformlar Ne Kadar Süre İle Kiraya Verilir?

Akülü Eklemli Platformlar firmamızda müsaitlik durumu ürünler baz alınmak üzere, müşterilerimizin anlık ihtiyaçlarına göre kiralama süresine tabi tutulabilmektedir. İlgili departmanımıza iletecek olduğunuz bilgilerin ışığında gerekli planlamalar yapılmakta ve kiralama süreleri belirlenebilmektedir. Ürün sadece bakım ve onarım işlemlerinde tarafımızda durmakta, kalan tüm süre boyunca sizlerle olabilmektedir. Sizler de süreci başarılı bir şekilde yönetmek ve yaşamak için firmamıza ulaşabilir ve çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Akülü Eklemli Platformlar Hangi Renk Olarak Üretilmektedir?

Akülü Eklemli Platformlar birçok farklı üretici firmadan alınan ürünler doğrultusunda sizlere sunulmaktadır. Her bir üretici ürün renklerini kendi taleplerine göre belirlediği için tarafınıza gönderilecek olan ürün renkleri, gönderilecek ve o an müsait olan ürün marka ve modeline göre değişkenlik gösterebilecektir.