1. Anasayfa
  2. Mobil Vinç

250 Tonluk Mobil Vinç

250 Tonluk Mobil Vinç
250 Tonluk Mobil Vinç Kiralama Hizmeti

250 Tonluk Mobil Vinç, kullanmış olduğu sistemlere göre sektörde en fazla tercih edilen vinç çözümleri arasında yer almaktadır. LİEBHERR LTM 1250 marka ve model numarasına sahip ürünleri kendi bünyesinde kullanan, tüm tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştiren ve ürünün her türlü parçasına hakim personele sahip firmamızı tercih eden binlerce müşterimiz firmamızın kalitesi ve özverili çalışması için vinç çözümlerimizi tercih etmektedir.

250 Tonluk Mobil Vinç ürünümüzde kullandığımız vinç ürününe göre 72 metre ana BOM ve buna ilave olarak 36 metre JİB BOOM sistemi bulunmaktadır. Bu tür ekstra sistemlerin vinç üzerinde bulunması müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilmekte ve 250 Tonluk Mobil Vinç ürünümüzün tercih edilmesine sebep vermektedir. Sizlerde bu tür ekstra özellikler olan vinç araçlarımızı tercih etmek istiyorsanız, bizleri tercih edebilir ve tarafımıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Sektörde hizmet veren rakip firmalara göre çok daha fazla araç sayısı, çok daha fazla eğitimli personel sayısı ve hizmet noktamız bulunmaktadır. Hem şehir içi hem şehir dışında birçok farklı yerde hizmet verebilecek kapasiteye sahip olan firmamızı tercih eden müşterilerimizin verdiği adres, firma merkezimize ne kadar uzak olursa olsun hizmet verilmekte ve teklif verilmektedir. Sizlerde şehir dışında yapacağınız tüm işlerde firmamızı tercih edebilir ve ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Firmamız sadece bulunduğu şehirde değil tüm bölgelerde müşteri memnuniyetini sağlamakta, sağlamak için de ekstra çaba göstermektedir.

Firmamızın fiyat ve kazanç’tan daha çok önem verdiği unsurlar arasında; müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, özverili çalışma ve hızlı ulaşım gibi kriterler yer almaktadır. Bu nedenle iş yaptığımız tüm firma ve bireysel müşterilerimiz iş tamamlandıktan sonra tarafımıza ulaşarak memnuniyetlerini yazılı ve sözlü olarak iletmektedir. Sizlerde nerede olursanız olsun, ihtiyacınız olan tüm şeyleri bize ileterek fiyat teklifi alabilir ve ihtiyacınız olacak olan ürünleri öğrenebilirsiniz.

Filomuzdaki en ağır tonaja sahip olan mobil vinçlerden birisi olan 250 Tonluk Mobil Vinç sistemimiz siz değerli müşterilerine hizmet vermek için sürekli aktif, faal ve temiz bir şekilde filo merkezimizde bekletilmektedir. İş talebi geldiğinde ivedi olarak adreslere ulaşan bu vincimiz, oldukça farklı yerlerde bugüne kadar hizmet vermiş ve zorlu alanlarda çalışmalarını tamamlamıştır.

Vinç kiralama hizmetlerinde binlerce firma ve kişi tarafından tercih edilen, kaliteli çözümleri sürekli olarak övgü alan 250 Tonluk Mobil Vinç ve diğer mobil vinç çözümlerimiz sürekli olarak uzman ekibimiz tarafından geliştirilmekte ve sizlere sunulmaktadır. Ürünlerimizin başarılı ve sorunsuz bir şekilde çalışması için yapmış olduğumuz çalışmalarda, müşterilerimizi memnun etmek için özverili bir şekilde çalışmalar yapılmakta ve işlemler sürdürülmektedir. Sizlerde firmamızın sahip olduğu çözümlerle ilgili olarak bilgi almak istiyorsanız, tarafımıza ulaşabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Filomuzda yer alan birçok farklı tonaj değerine sahip olan vinçlerimiz ile birlikte 250 Tonluk Mobil Vinç kategorisinde de hizmet alabilirsiniz.

250 Tonluk Mobil Vinç mobil vincimizin yanı sıra; 120 Tonluk Mobil Vinç, 160 Tonluk Mobil Vinç, 200 Tonluk Mobil Vinç, 220 Tonluk Mobil Vinç ve  300 Tonluk Mobil Vinç gibi mobil vinç çözümlerimiz de siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için filomuzda yer almaktadır. Mevcutta bulunan vinç çözümlerimiz hem fiyat olarak hem de çalışma kalitesi olarak müşterilerini büyük oranda tatmin etmektedir. Sizlerde listede yer alan mobil vinçler başta olmak üzere diğer kategorilerde yer alan araçlarımız da dahil olmak üzere dilediğiniz vinç taleplerinde firmamıza ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

250 Tonluk Mobil Vinç hizmeti almak isteyen müşterilerimizin bilmesi gereken en önemli hususlar arasında; bu mobil vincin oldukça yüksek bir tonaja sahip olduğu gerçeğidir. Bu tonaja sahip olan vinçler, ürünleri oldukları yerden kaldırıp farklı bir noktaya taşıyabilmektedir. Ancak bu taşıma mesafesi genel olarak kısa bir mesafedir. Mobil vinçler, ürünlerin uzun süre taşınabilmesi için tasarlanmış araçlar değildir. Bu araçlar ile kısa mesafede ürün taşınır ve nakliyat işlemini yapacak olan tır veya türevi araçların üzerine ürün konulur. Bunun haricinde yapılabilecek olan tüm işlemler iş sağlığı ve güvenliği kriterlerine uygun olmamaktadır. Sizler de uzun mesafe boyunca ürünleri vinç ile taşıtmak istiyorsanız, bunun bu araçların üretim amacına uygun olmadığını bilmelisiniz.

DingliTerexGrove