1. Anasayfa
  2. Dizel Eklemli Platformlar

Dizel Eklemli Platformlar


Ürün Çeşitleri ve Marka Model Numaraları

Dizel Eklemli Platformlar, günümüz sektörel piyasasında birçok farklı markaya ait ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Bu ürünler, oldukça kaliteli altyapılara sahip ürünler tarafından karşımıza çıkabilmekte ve bizlerle olabilmektedirler. Firmamız tarafından kullanılan ve tercih edilen marka ve model numaraları oldukça başarılı ve sorunsuz bir şekilde çalışma gösterebilmektedir.  Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi Dizel Eklemli Platformlarda da tüm işlemler oldukça başarılı bir şekilde sağlanabilmektedir.

12 Metre Akülü Eklemli Platformlar: DİNGLİ, SİNEBOOM, HAULOTTE, ELS, ZOOMLİON, GENİE ve JLG

16 Metre Akülü Eklemli Platformlar: DİNGLİ, SİNEBOOM, HAULOTTE, ELS, ZOOMLİON, GENİE ve JLG

18 Metre Akülü Eklemli Platformlar: DİNGLİ, SİNEBOOM, HAULOTTE, ELS, ZOOMLİON, GENİE ve JLG

20 Metre Akülü Eklemli Platformlar: DİNGLİ, SİNEBOOM, HAULOTTE, ELS, ZOOMLİON, GENİE ve JLG

26 Metre Akülü Eklemli Platformlar :DİNGLİ, SİNEBOOM, HAULOTTE, ELS, ZOOMLİON, GENİE ve JLG

31 Metre Akülü Eklemli Platformlar: DİNGLİ, SİNEBOOM, HAULOTTE, ELS, ZOOMLİON, GENİE ve JLG

42 Metre Akülü Eklemli Platformlar: DİNGLİ, SİNEBOOM, HAULOTTE, ELS, ZOOMLİON, GENİE ve JLG

Kullanılan Vinç ve Platform Çeşitlerinin Avantajları Nelerdir?

Dizel Eklemli Platformlar başta olmak üzere diğer tüm ürünlerimizin birçok farklı avantajı bulunmaktadır. Bu avantajları sağlamak ve kontrol edebilmek için bizlere ulaşım sağlayabilir ve firmamızdan detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Dizel Eklemli Platformlar kategorisinde yer alan ürünlerin avantajlarından bahsetmek gerekirse;

12 Metre Akülü Eklemli Platformlar: Kırma BOM sistemi olmasından dolayı arazi şartlarına uygundur.

16 Metre Akülü Eklemli Platformlar: Kırma BOM sistemi olmasıyla birlikte yatay erişim oldukça kolay bir şekilde sağlanabilmektedir.

18 Metre Akülü Eklemli Platformlar: Araziye erişim ve arazide çalışma süreçlerinin sağlanması için gerekli ekipmanlar bulunmaktadır.

20 Metre Akülü Eklemli Platformlar: Dikey erişimin yanı sıra yatay erişimler de kolay bir şekilde sağlanabilmektedir.

26 Metre Akülü Eklemli Platformlar : Araziye uygun olarak görev yapabilmektedir.

31 Metre Akülü Eklemli Platformlar: Zorlu ve dar alanlarda başarılı bir şekilde hizmet verebilmektedir.

42 Metre Akülü Eklemli Platformlar: Yatay erişim alanı talep etmekte olan hizmet için oldukça başarılı bir şekilde kullanımı mümkün olabilmektedir.

gibi avantajların yer aldığını başarılı bir şekilde görebilmekteyiz. Bu avantajlar ile birlikte hem firmamız çok daha geniş alanlarda hizmet verebilmekte hem de firmamızı tercih eden müşterilerimiz oldukça başarılı şekilde bizlerden destek alabilmektedir. Sizler de yapacağınız tüm işlemlerde öncelikle firmamızdan bilgi alarak çalışmaları gerçekleştirebilir ve başarılı şekilde süreçleri tamamlayabilirsiniz. Firmamız hem mevcut ürünleri ile birlikte kendi prensipleri ile birlikte süreçler başarılı şekilde sağlanabilmektedir.

Dizel Eklemli Platformlar Nasıl Kiralanabilir?

Dizel eklemli platformlar başta olmak üzere tarafımızdan alacağınız tüm ürünlerin kiralanması için firmamıza bizzat iletişim kanallarımızdan başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Bunun haricinde firmamız bünyesinde yapacağınız kiralama süreçleri ile ilgili olarak bir takım sözleşmeler yapıldığı için anlaşma sonrası firmamızın ilgili departmanı tarafından verilecek bilgilere göre hareket edilmesi, kiralama sürecini hızlandıracak bir olay olarak karşımıza çıkmış olacaktır.

Dizel Eklemli Platform Kiralamak İçin Firma Mı Olmam Gerekiyor?

Dizel eklemli platformların kiralanması için illa ki firma olmanızı gerektirecek bir durum yoktur. Pek tabii ki bireysel olarak da hizmet vermeniz mümkün olduğu için bireysel olarak da kiralama işlemlerini firmamız tarafından istenen şartları sağladığınız taktirde sağlamanız ve sözleşme yapmanız mümkün olabilmektedir. Dizel eklemli platformlar kiralanması için gereken şartlar ilgili departmanımız tarafından siz değerli müşterilerimize bildirilerek gereken işlemler başarılı ve oldukça hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Sizler de detaylı bilgi almak ve süreci başlatmak için firmamıza başvuru yapıp, çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

Dizel Eklemli Platformların Bakımları Ne Sürede Yapılıyor?

Dizel eklemli platformların bakımları, üretici firmalar tarafından bizlere verilen bilgiler ışığında firmamız bünyesinde kendini yetiştirmiş ve gerekli eğitimleri almış personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Ürünlerimiz her zaman bakımlı ve göreve hazır olarak filomuzda yerini korumaktadır.

Kullanılan ürünler yerli mi yoksa ithal ürünler midir?

Dizel eklemli platformlar ve diğer tüm ürünlerimiz arasında farklı marka üretim ürünler bulunmaktadır. Bu ürünleri hem ithal üreticilerden hem de yerli üreticilerden satın almaktayız. Bu nedenle hem ithal hem de yerli ürünler firmamız bünyesinde bulunmaktadır.