1. Anasayfa
 2. Kamyon Üstü Sepetli Vinçler

63 Metre Sepetli Vinç

63 Metre Sepetli Vinç
63 Metre Sepetli Vinç Kiralama Hizmeti

63 Metre Sepetli Vinç Hizmetlerinde Kullanılan Araçlar Nelerdir?

63 Metre Sepetli Vinç hizmetlerimizde kullanmış olduğumuz aracımız RUTHMANN 63 modelidir. Bu aracımız 63 metre uzunluğa sahip olmakla birlikte; oldukça yüksek yapılarda tercih edilen vinçlerin başında gelmektedir. İlgili vincimiz sektörde bilinen, birçok kurumsal firma tarafından çeşitli amaçlar doğrultusunda tercih edilen vinçlerden birisidir. Bu vinç ile birçok farklı işinizi rahatlıkla çözebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Bunun haricinde 63 Metre Sepetli Vinçlerimiz uzman ekiplerimiz tarafından yönetilmekte ve yönlendirilmektedir. İhtiyacınız olan tüm işlemler, uzman ekibimiz tarafından başarılı bir şekilde yapılacak ve tarafınıza iletilecektir. Yapılarınızın yüksekliğine uygun olarak sizlere yönlendirilecek olan bu vinçlerimiz ile birlikte sizlerde konforlu bir  çalışmanın içinde kendinizi bulmuş olacaksınız.

Alacağımız Bu Hizmetinizin Avantajları Nelerdir?

63 Metre Sepetli Vinç ihtiyacınızla ilgili olarak birçok farklı avantaj sizlerle beraber olacaktır. Sektörde oldukça az sayıda kaliteli vinç firması olduğundan dolayı, firmamızla tanışan tüm müşterilerimiz tekrar vinç ihtiyacı olduğunda bizlere ulaşmakta ve müşteri memnuniyetlerini bizlere anlatmaktadır. Müşteri memnuniyetinin %100 olduğu firmamızda, uzman ekiplerimiz hizmet içi eğitimlerle sürekli kendini geliştirmektedir.

Firmamız bünyesinde sağlanan avantajlarla ilgili olarak söylemek gerekenler ise; firmamız vinç kiralama bedeli harici müşterilerden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bunun haricinde firmamızda yer alan vinçlerin bakımları sürekli olarak ekibimiz tarafından takip edilmekte, bu nedenle de iş sırasında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. İşin hızlı bir şekilde tamamlanması ve sorunsuz olarak bitirilmesi, firmamızın amaçladığı yegane unsurlar arasında olduğundan arızaya yol açacak tüm etkenler ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca vinçlerimizin sepetlerinde yer alan elektrik prizleri ile elektrik ile çalışan ürünlerin tümü sepet içerisinde çalışan kişilerce kullanılabilmektedir. Böylece ekstra maliyet gerektiren herhangi bir kablo sistemi ya da elektrik sistemi olmaksızın işlemler tamamlanmaktadır.

63 Metre Sepetli Vinç İle Hangi Hizmetler Yapılabilir?

63 Metre Sepetli Vinç sayesinde birçok farklı hizmeti gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunlardan en önemlileri ise;

 • Yüksek uzunluğa sahip binaların dış temizliği, bakımı ve onarımı,
 • Rezidans sınıfında olan binaların camlarında meydana gelen sorunların onarımı,
 • Rezidans sınıfında olan yapıların dış yüzeyinde olan sıva vb. onarımlarının yapılması,
 • Yapıların dış cephe yalıtım işlemlerinin yapılması, dış cephe boyanması, dış cepheye sıva çekilmesi gibi işlemlerin yapılması,
 • Trafik kameralarının takılması, değiştirilmesi ve onarılması işlemlerinde,
 • Trafik levhalarının takılması ve onarılması işlemlerinde,
 • Yön tabelalarının takılması ve değiştirilmesi işlemlerinde,
 • Sokak ismi ve sokak tabelalarının değiştirilmesi işlemlerinde,
 • Reklam tabelaların takılması,
 • Sokak ışıklandırmalarının yapılması,

gibi uzayıp giden birçok hizmet 63 Metre Sepetli Vinç ile başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Böylece tek vinç ile birden fazla işlem yapılabileceği için genel olarak kiralanan vinçler bu vinç gibi devasa boyutta olan vinçler olmaktadır.

63 Metre Sepetli Vinç Hizmet Kullanım Ücretleri Nelerdir?

63 Metre Sepetli Vinç, ülkemizde birçok farklı kurumsal firma ve kişi tarafından rağbet görmektedir. Birçok farklı işte başarılı bir şekilde kullanılan bu vinçler, uzman ekibimizle birleşince firmaların ihtiyaçlarını büyük oranda karşılamaktadır. Bu nedenle bu vince ait ücretler de firmalara çok fazla dokunmamaktadır. Vince ait kullanım ücretlerini burada net olarak söylemek doğru olmamaktadır. Bu nedenle sizler de fiyat teklifi almak istiyorsanız, firma ile teklif formu üzerinden ya da telefon numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

RUTHMANN Markası Nasıl Bir Marka?

Sektörde bilinen en kaliteli ve en az sorun çıkaran markalardan birisi olan RUTHMANN 63 Metre Sepetli Vinç ürünlerimizde de başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Bu vinç ile yapılacak olan hiçbir işlemde herhangi bir arıza ve sorun oluşması mümkün olmamaktadır. Bu markaya sahip ürünlerimizi tercih ederek tüm zorlu işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Almış Olduğum Hizmete Hangi Ücret Kalemleri Dahildir?

63 Metre Sepetli Vinç  ile ilgili olarak almış olduğunuz hizmete dair tüm ücret kalemleri size verilen fiyata dahil olmaktadır. Böylece siz tek fiyat ödeyerek vinç ve ek maliyetlerini görmeden işlemlerinizi gerçekleştirebilmektesiniz. Fiyata dahil olan ücret kalemlerinden bazıları; vinç yakıtı, personel masrafları, personelin yeme içme ve yol masrafları, vinç operatör maliyetleri ve diğer masraflar olmaktadır.

DingliTerexGrove