1. Anasayfa
  2. Kamyon Üstü Sepetli Vinçler

70 Metre Sepetli Vinç

70 Metre Sepetli Vinç
70 Metre Sepetli Vinç Kiralama Hizmeti

70 Metre Sepetli Vinç Hizmetlerinde Hangi Araçları Kullanıyorsunuz?

70 Metre Sepetli Vinç hizmetlerimizde kullanmış olduğumuz aracımızın marka ve modeli RUTHMANN 70 modelidir. Bu model 70 metre uzunluğa sahip olan devasa vinçlerimizden birisine aittir.

Bu Hizmetinizin Avantajları Nelerdir?

Belirtmiş olduğumuz 70 Metre Sepetli Vinç hizmetinin birçok farklı avantajı bulunmaktadır. Genel olarak tercih edilme nedeni de bu avantajlar olarak bilinmektedir. Yapı üzerinde ulaşılamayacak yerler başta olmak üzere, vinç gerektiren her türlü işte verilen işi başarılı ve sorunsuz bir şekilde yapmakta olan bu vinç türleri, çalıştığı tüm insanlar tarafından müşteri memnuniyeti ile karşılaşılmıştır. Bu nedenle sizlerde bu tür bir çözüme ve hizmete ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka firmamız ile çalışarak, firmamız ayrıcalıklarından yararlanmanız gerekmektedir. Hizmetimizin birçok farklı avantajı olduğunu sizlere iletmiştik. Bu avantajlar arasında ise aşağıda yazacağımız birkaç avantaj bulunmaktadır. Bunlar;

  • Ürünün çok fazla büyük olmasından ötürü yakıt maliyeti fazla olmaktadır. Ancak firmamız, müşterilerinden yakıt maliyeti adı altında ek bir kalem almak yerine, sıfıra yakın kar ekleyerek yakıt kalemini de fiyatların içerisine dahil etmektedir. Firmamız her şeyden önce müşteri memnuniyetini düşünmekte ve o şekilde hizmete yaklaşım sağlamaktadır.
  • Firmamız sadece vinç kiralama hizmeti vermekle kalmayıp, kendi bünyesinde uzman seviyesince yetiştirmiş olduğu personelleri de hizmet sırasında vinç ile birlikte göndermektedir. Böylece ekstra personel masraflarınız da ödeyeceğiniz hizmet kalemi içerisinde olmaktadır. Bu da sizi büyük harcama kalemlerinden uzaklaştıracaktır.
  • Vinç sepeti üzerinde elektrik prizi olması nedeniyle; ekstra kablo maliyetleri harcamadan; elektrik prizini kullanabilir ve oldukça yüksek yapılarda elektrik ile ilgili bir işiniz varsa çözümleyebilirsiniz.
  • Firmamız gibi filosu oldukça geniş olan şirketlerle çalışarak, farklı yapılarınıza da uygun vinçleri talep ederek aynı firmayla birkaç farklı vinç ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Böylece toplu iş alımlarında uygulanan indirim oranları da sizlerle beraber olmaktadır. Bu da hiç küçümsenmeyecek bir avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Büyükşehirler ve diğer tüm şehirlere hizmet veriyor olmamızdan dolayı bir adresten diğerine yapacağınız nakliye işlerinde de yardımınıza koşuyor ve işleriniz tamamlayıncaya kadar sizler eşlik ediyoruz. Böylece sizler de farklı şehirlerde yapacağınız işlemlerde tekrardan vinç çözümü aramak gibi bir sorunla karşılaşmamış oluyorsunuz.

70 Metre Sepetli Vinç İle Hangi Hizmetler Yapılabilir?

70 Metre sepetli vinç genel olarak yüksek metreye sahip olan yapılarda, yapının dışından yapılacak işlemlerle ilgili vinç ihtiyacı doğmaktadır. Vinçleri birbirinden ayıran etken ise genel olarak vincin sahip olduğu uzunluk olmaktadır. Vinç uzunluğu, vincin iş yapma alanını belirlemektedir. Bu nedenle, yapının bilgilerinin firmamıza gönderilmesi vinç seçimini ve sonrasında yapılacak işlemleri etkilemektedir. Uygun vinç seçimi için sizlerin; firmamıza göndermesi gereken bilgiler arasında yapılacak iş, işin ne kadar sürebileceği, yapının fiziksel olarak şekli, yapının önünde vincin durabileceği yerin olup olmadığı, yapının ait olduğu sokağın konumu, ekstra alınması gerekebilecek önlemler, yapının uzunluğu ve genişliği gibi bilgiler olmaktadır. Bu bilgiler firmamıza verildiği taktirde, uygun vinç seçimi yapılmakta ve vinç ilgili yapının adresine uzman ekiple beraber gönderilmektedir. Sizlerde vinç seçimi konusunda bilgi almak istiyorsanız bu bilgiler ile birlikte firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

70 Metre Sepetli Vinç Hizmet Kullanım Ücretleri Nelerdir?

70 Metre sepetli vinç kullanım ücretleriyle ilgili olarak net bir ibareyi buradan söylemek doğru olmayacaktır. Bu nedenle, sizin firmamıza bizzat başvuru yaptıktan sonra bilgi almanız gerekmektedir. Firmamızla görüşerek teklif formu doldurmalı ya da fiyat teklifi istediğinizi uzman ekiplerimize iletmeniz gerekmektedir. Böylece sizin ihtiyaçlarınıza göre uygun vinç adresinize gönderilmekte ve fiyat teklifi de verilmektedir. Birden fazla vinç çözümünün olduğu firmamızda dilediğiniz vinç tarafınıza uzman ekip ile birlikte yönlendirilecektir. Teklif formunda ya da fiyat teklifi almak istediğinizde sizden istenecek olan bilgiler arasında; yapının yüksekliği, yapılacak işin süresi, yapının genişliği ve ekstra ihtiyacınız olabilecek araçlar bulunmaktadır. Bu bilgiler sizlerden alındıktan sonra fiyat teklifi tarafınıza iletilecek ve talep ettiğiniz taktirde alanında uzman ekip ve sektörde en çok kullanılan kaliteli vinç çözümleriyle karşılaşmış olabileceksiniz. Sizlerde teklif almak ve vinç çözümlerimizin keyfini sürmek isterseniz firmamıza ulaşabilir ve fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

DingliTerexGrove