1. Anasayfa
  2. Makaslı Platformlar

14 Metre Makaslı Platformlar

14 Metre Makaslı Platformlar
Boğaziçi Vinç 14 Metre Makaslı Platform Kiralama Hizmeti

14 Metre Makaslı Modelleri Nelerdir?

14 Metre Makaslı Platformları, marka ve model olarak firmamız bünyesinde yer almaktadır. Firmamızın filosunda yer alan marka ve model olarak oldukça kaliteli malzemeler ve altyapılardan üretilmiş olan ürünleri kullanmaktadır. Firmamız bünyesinde yer alan marka ve modeller arasında DİNGLİ, SİNEBOOM, HAULOTTE, ELS, ZOOMLİON, GENİE ve JLG gibi marka ve modeller yer almaktadır. Marka ve modeller arasında yer alan ürünlerin tümü birinci sınıf malzemeden üretilmiş olup, firmamız bünyesinde hizmet vermekte olan tüm personel tarafından detaylı olarak bakımları yapılmakta, herhangi bir ekstrem durumda direk olarak müdahale yapılarak sorunlar çözülmekte ve gereken işlemler oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Firmamızın sahip olduğu bu marka ürünler, ithal olup; yurt dışı kaynaklı satış yapan firmalar tarafından direkt olarak temin edilmekte ve firmamız filosuna eklenmektedir. Firmamız bünyesinde hizmet vermekte olan, yıllarını sektöre adamış ve sektörde oldukça fazla bilgiye sahip olan personeller tarafından hizmetler başarılı şekilde sağlanmakta ve müşteri memnuniyeti başarılı olarak sağlanıp, birçok alanda görülmektedir.

14 Metre Makaslı Platformları kategorisinde hizmet vermekte olduğumuz araçlarımızın marka ve model numarası genel olarak JEKKO SPX1280 olarak bilinmektedir. Bu marka ve model ürünler ile başarılı bir şekilde hizmet verdiğimiz gibi çalışmalar bulunmaktadır.

14 Metre Makaslı Platformların Kullanım Alanları Nelerdir?

DİNGLİ, SİNEBOOM, HAULOTTE, ELS, ZOOMLİON, GENİE ve JLG marka araçlara sahip olan firmamız bünyesinde 14 Metre Makaslı Platformları başta olmak üzere diğer tüm araçlarımız zorlu arazi şartları başta olmak üzere birçok farklı alanda başarılı bir şekilde kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Kullanım alanları olarak oldukça geniş bir alanı bizlere aktarmakta olan firmamız ürünlerini kullanıp tercih ederek sizler de mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alabilir ve çalışmalarınızı başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız bünyesinde yer almakta olan tüm işlemlerle ilgili olarak; firmamız bünyesinde yapılan çalışmalarla birlikte avantajlar sağlanmakta ve çalışmalar sağlanabilmektedir.

14 Metre Makaslı Platformların Fiyatları Nelerdir?

14 Metre Makaslı Platformları, piyasada hizmet vermekte olan tüm firmalara göre oldukça uygun bir şekilde fiyat performans unvanını kazanacak şekilde fiyatlar müşterilerimize verilmekte ve işlemler başarılı bir şekilde sağlanabilmektedir. Bu nedenle firmamızdan fiyat teklifi almadan önce asla ve asla herhangi bir firmadan hizmet almayın ve işlemleri gerçekleştirmeyin. Bunun haricinde 14 Metre Makaslı Platformları ve diğer platformlar genel olarak firmamız tarafından oldukça uygun fiyatlar ile kaliteli hizmetleri sizlere sunmuş olacaktır.

14 Metre Makaslı Platformlar İthal Midir?

Filomuzda yer alan ve bulunan tüm ürünlerimiz başta ithal olmak üzere yerli üretim ürünleri de beraberinde kapsamaktadır. 14 Metre Makaslı Platformları arasında yer alan ürünlerin büyük bir bölümü ithal üreticiler tarafından temin edilmiş olup, firmamızın filosunda son derece bakımlı olarak müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

14 Metre Makaslı Platformlar Kim Tarafından Yönetilmektedir?

Alanında uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen operasyon süreçleri ile ilgili olarak; ürün filomuzda yer alan ve bakımları sürekli olarak ilgili ekiplerimiz tarafından yapılan başta 14 Metre Makaslı Platformları olmak üzere diğer tüm ürünlerimizi tercih edebilir ve işlemleri sağlatabilirsiniz.

14 Metre Makaslı Platformları genel olarak ortalama bir boya sahip olmasıyla birlikte kompakt bir ürün olarak karşımıza çıkmakta ve tüm kesimler tarafından kiralama işlemi yapılabilecek bir ürün haline gelmektedir. Hem kapalı alanlarda hem de açık alanlarda kullanımı mümkün olan bu ürünler zorlu şartlarda hizmet verebilme özelliği sayesinde tercih edilmekte ve kiralama süreçlerine dahil edilebilmektedir. Kiralama süreçlerinin şekillenmesinde hem müşterimizden alınan bilgiler hem de personellerimizin engin bilgileri kullanılmaktadır.

14 Metre Makaslı Platformlar Kaç Saat Hizmet Verebiliyor?

14 Metre Makaslı Platformları müşterilerimizin iş taleplerine göre kiralanabilmektedir. Kiralama yapılmadan önce firmamızın ilgili departmanında görev yapmakta olan personeli ile hizmet alan müşterimiz görüşme yapmaktadır. Müşterimiz yapacağı işi, işin yapılacağı alanı, işin ortalama bitecek süresini ve ihtiyacı olan ürünün çeşidi ve ürünün özelliklerini personelimize söylemekte ve iletmektedir. Böylece kiralama süresi şekillenebilmekte ve firmamız tarafından bu süre müşterilerimize iletilerek bu süre üzerinden kiralama işlemleri yapılabilmektedir. Böylece müşterilerimiz gereksiz para ödememekte ve sadece işin olacağı süre için ödeme yapmakta ve uygun fiyatlardan yararlanabilmektedir.

DingliTerexGrove