1. Anasayfa
  2. Kamyon Üstü Sepetli Vinçler

37 Metre Sepetli Vinç

37 Metre Sepetli Vinç
Boğaziçi Vinç 37 Metre Sepetli Vinç Kiralama Platform

37 Metre Sepetli Vinç

37 Metre Sepetli Vinç kategorisinde kullanmış olduğumuz sistemlerin marka ve modeli UZMANLAR 37 Metre olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu marka ülkemizde birçok farklı kurum ve kuruluş tarafından güvenilirliği ve kalitesi tescil edilmiş olan bir markadır. Ayrıca bu marka vinç sisteminin birçok fazla avantajı da bulunmaktadır. Uzunluk olarak 37 metreye kadar çıkabilen bu sepetli vinç ürünümüz, aynı zamanda yatay erişimi de 24 metreye kadar ulaşabilmektedir. 24 metre yatay alanda erişim sağlayabilen ürünümüz, almış olduğu tüm ağırlıklara rağmen herhangi bir denge kaybı yaşamadan tüm işlemlerin yapılmasına olanak sağlamaktadır. Bu ürünlerimizi tercih eden birçok farklı müşterimizden almış olduğumuz geri dönütler neticesinde; firmamız %100 müşteri memnuniyet oranına sahip olmaktadır. 37 Metre Sepetli Vinç ile ve diğer tüm vinçlerimiz sayesinde firmamız her zaman bu memnuniyet oranına ulaşmayı hedeflemektedir.

37 Metre Sepetli Vinç Yatay Olarak Dengede Kalabilmekte Midir?

Evet, bu ürünümüz yatay olarak da dengede kalabilmektedir. Ayrıca; dengede kalma kabiliyeti oldukça yüksek olan bu ürünümüz yaklaşık olarak yatay düzlemde 24 metre civarında uzunluğa kadar dengede kaldığını ispatlamıştır. Bu nedenle bu ürünümüzü, fazla yüksekliğe sahip olmayan ancak yatay düzlemde yapılacak olan birçok farklı işlemlerde de kiralayabilirsiniz. 37 Metre Sepetli Vinç, siz değerli müşterilerimize hem dikey düzlemde hem de yatay düzlemde hizmet verebilen yegane vinçlerimizden birisidir. Oldukça işlevsel olan ve kaliteli bir maddeden yapılan bu vinçlerimiz ile birlikte binlerce mutlu müşterimiz arasına sizler de dahil olabilirsiniz.

37 Metre Sepetli Vinç Diğer Vinçlere Göre Daha Mı Pahalı?

37 Metre Sepetli Vinç hizmet talebi olan müşterilerimize fiyat teklifleri internet sitesi üzerinden aleni olarak değil, kurumsal ya da bireysel mail adreslerine, telefon numaralarına ya da farklı iletişim adreslerine yapılabilmektedir. Firmamız her zaman uygun fiyatla kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle; aynı diğer vinç hizmetlerimizde olduğu gibi bu vinç hizmetimizi de oldukça uygun fiyatlar ışığında kiralayabilir ve talep edebilirsiniz. Fiyat politikamız her zaman müşteri memnuniyetini artıracak şekilde finans ekiplerimiz tarafından belirlenmektedir. Fiyatlarda olan artışlar ise genel olarak yakıt maliyetleri artmasından kaynaklı artış göstermektedir. Bunun haricinde fiyat içerisinde dahil olan ücret kalemleriyle ilgili teklif yapıktan sonra finans ekibimizden bilgi almanız mümkün olmaktadır.

37 Metre Sepetli Vinç Farklı Şehirlere Gönderiliyor Mu?

37 Metre Sepetli Vinç hizmeti almak istediğinizde, tabi ki de hangi şehirde olduğunuz ya da hangi şehre vinç talebiniz olduğu herhangi bir öneme sahip olmaksızın uzman ekibiyle birlikte gönderilmektedir. Firmamız, ülkemizin dört bir yanında hizmet vermektedir. Herhangi bir şehir kısıtlaması bulunmamaktadır. Dilediğiniz bölge, dilediğiniz şehir dilediğiniz ilçeye uzman ekiplerimiz tarafından yapılacak inceleme sonrasında vinç gönderimi olacaktır. Sizler de vinç kiralama hizmetini kullanmak istiyorsanız, alanında uzman ve yıllarca emek vermiş firmamıza ulaşabilirsiniz. Farklı şehirlerden talep etmiş olduğunuz vinç kiralama fiyatlarında, minimum kâr oranları ile uzman ekibimizi ve vincimizi sizlere ulaştırmaktayız. Böylece maddi olarak sizlere ağır bir yük yüklemeden, hizmetimizi sağlamış bulunmaktayız.

37 Metre Sepetli Vinç Genelde Hangi Şehirlerde Kullanılıyor?

37 Metre Sepetli Vinç çözümlerimiz, İstanbul, Ankara, İzmir ve Kocaeli başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanından talep edilmekte ve tercih edilmektedir. Sanayinin olduğu, büyük yapıların yer aldığı tüm alanlarda ihtiyaç duyulan bu sepetli vinç hizmetlerini ülkemizin dört bir yanına uzman ekiplerimizle birlikte ulaştırmakta ve hizmet sağlamaktayız. Böylece; sizler de dilediğiniz an hangi şehirde olursanız olun firmamızdan bu hizmeti temin edebilirsiniz. Farklı şehirden arayan müşterilerimiz için oldukça uygun fiyat garantisi de sunabilmekteyiz. Fiyat teklifi almak için ulaşmanız yeterli olacaktır.

37 Metre Sepetli Vinç Üzerinde Hangi Ekipmanlar Bulunmaktadır?

37 Metre Sepetli Vinç, iş sırasında ihtiyacınız olan tüm ekipmanlara ev sahipliği yapmaktadır. Başta elektrik sistemi, çalışan güvenliğini sağlayan sistem ve acil durum sistemleri sepet vinç üzerinde yer almaktadır. Sizlerde; iş sağlığı ve güvenliği konusunda tedbir alarak çalışma yaptırmak istiyorsanız ve vinç kiraladıktan sonra ekstra ekipmanlara maliyet kalemi ayırmak istemiyorsanız firmamızla çalışarak gereken tüm işlemleri yaptırabilirsiniz. 37 Metre Sepetli Vinçlerimizi kiralayarak, dilediğiniz alanda dilediğiniz çalışmaları yaptırabilirsiniz. Firmamız ve firmamız bünyesinde yer alan ekibimiz

DingliTerexGrove